Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
42 Nm
Darbe:
Var
Akü Adedi:
Tork Ayarı:
18+1+1 Kademe
Boşta Devir Sayısı:
Çift Yöne Dönebilme:
Var

Catpower 1390 Akülü Vidalama Fiyatları

CatPower 1390 20 V 2 Ah Darbeli Çift Akülü Vidalama Makinesi

Satıcı: Santek Market

2.261,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 2261.59
Catpower 1390 20 V Li-ion 2 Ah Kömürsüz Darbeli Akülü Vidalama - CAT1390

Satıcı: Santekmagaza

2.339,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 2339.10
Catpower 1390 Kömürsüz Darbeli Akülü Vidalama 2 Adet 20 V Li-İon 2.0 Ah Akü

Satıcı: Santek Mağaza

2.452,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 2452.60
catpowertools Catpower 1390 Kömürsüz Darbeli Akülü Vidalama 2 Adet 20 V Li-İon 2.0 Ah Akü

Satıcı: Santek Mağaza

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 2699.00
Catpower 1390 20 V Li-İon 2 Ah Kömürsüz Darbeli Akülü Vidalama - Cat1390 + Akdeniz Taşınabilir Şarj Cihazı (Model: S125q)

Satıcı: Santek Mağaza

2.961,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 2961.00
Cat Power Catpower 1390 20 V Li-ion 2 Ah Kömürsüz Darbeli Akülü Vidalama + Akdeniz Powerbank (Model: S125Q)

Satıcı: Santek Mağaza

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 2999.00
Catpower 1390 20 V Li-ion 2 Ah Kömürsüz Darbeli Akülü Vidalama - CAT1390 + Akdeniz Taşınabilir Şarj Cihazı (Model: S125Q)

Satıcı: Santek Market

3.177,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 3177.11
Catpower 1390 20 V Li-ion 2 Ah Kömürsüz Darbeli Akülü Vidalama - CAT1390

Satıcı: ennalbur

3.987,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 3987.00

Catpower 1390 Akülü Vidalama Fiyat Geçmişi

Catpower 1390 Akülü Vidalama Temel Özellikleri

42 Nm
Var
18+1+1 Kademe
Var
Akü Tipi:
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
10 mm

Catpower 1390 Akülü Vidalama Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Vidalama
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Vidalama
• Diğer Özellikler Şarj Doluluk Göstergesi Hızlı Şarj Cihazı Tek Elle Kullanılabilme Kömürsüz Motor 2 Vitesli Şanzıman

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 1500 devir/dk
• Maksimum Tork 42 Nm
• Tork Ayarı 18+1+1 Kademe
• Mandren Çapı 10 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Mavi

Catpower 1390 Akülü Vidalama Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.