Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
55 Nm
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Var
Akü Adedi:
Tork Ayarı:
21+3 Kademe
Boşta Devir Sayısı:

Catpower 4110 Akülü Vidalama Fiyatları

CATPOWER 4110 AKÜLÜ DARBELİ VİDALAMA Lİ-ON KÖMÜRSÜZ 20W

Satıcı: KILIÇLAR YAPI

5.836,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 5836.13
Cat Power Li-Ion Akülü Vidalamalar Catpower 4110 Akülü Darbeli Vidalama Kömürsüz. 20 Volt Darbesiz Takım Çant

Satıcı: E-TOPTAN HIRDAVAT

5.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 5900.00
Catpowertools Catpower 4110 20V 2 Ah Li-İon Çift Akülü Kömürsüz Darbeli Vidalama+Akdeniz Ph2/25Mm Vidalama Ucu

Satıcı: E-TOPTAN HIRDAVAT

5.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 5909.00
Catpower 4110 20V 2 Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz Darbeli Vidalama - CAT4110

Satıcı: HirdavatPinari

6.277,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 6277.41
Catpower 4110 20V 2 Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz Darbeli Vidalama - CAT4110

Satıcı: KILIÇLARYAPI

6.825,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 6825.88
SVS Cat power 4110 20V 2 Ah Li ion Çift Akülü Kömürsüz Darbeli Vidalama Akdeniz Ph2 25mm Vidalama Ucu ...

Satıcı: Kaan Teknik Ticaret

7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 7499.00
Catpower 4110 Akülü Darbeli Vidalama Kömürsüz.

Satıcı: ennalbur

7.597,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 7597.04
Cat Power Catpower Çift Akülü Kömürsüz Darbeli Vidalama 20v 2 Ah

Satıcı: Ennalbur

8.530,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 8530.00

Catpower 4110 Akülü Vidalama Fiyat Geçmişi

Catpower 4110 Akülü Vidalama Temel Özellikleri

55 Nm
Var
21+3 Kademe
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:
Mandren Çapı:
13 mm

Catpower 4110 Akülü Vidalama Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Vidalama
• Kullanım Tipi Kablosuz
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Vidalama
• Diğer Özellikler Kömürsüz Motor

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 2000 devir/dk
• Maksimum Tork 55 Nm
• Tork Ayarı 21+3 Kademe
• Mandren Çapı 13 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Mavi
• Taşıma Çantası Var
• Ağırlık 1.2 kg

Catpower 4110 Akülü Vidalama Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.