Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
45 Nm
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Var
Akü Adedi:
Tork Ayarı:
21+3 Kademe
Boşta Devir Sayısı:

Catpower 4111 Akülü Vidalama Fiyatları

Cat Power Catpower 4111 Li-ıon Akülü Kömürsüz Darbeli Matkap Vidalama

Satıcı: LİVAYDA

3.981,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 3981.90
Catpower 4111 Kömürsüz Li-İon Çift Akülü Darbeli Vidalama 20V 2.0 Ah

Satıcı: BALSÜZEN MAKİNA

4.052,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 4052.20
Catpower 4111-Akülü Darbeli Vidalama Li-On Kömür+Akdeniz Taşınabilir Şarj Cihazı (Model: S125q)

Satıcı: Santek Mağaza

4.144,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 4144.60
Catpower CAT4111 20V 2.0 Ah Kömürsüz Li-ion Çift Akülü Darbeli Vidalama

Satıcı: livayda | 115 yorum

4.199,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 4199.40
Catpower CAT4111 20V 2.0 Ah Kömürsüz Li-ion Çift Akülü Darbeli Vidalama

Satıcı: HirdavatPinari

4.317,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 4317.30
Cat Power Catpower 4111 Li-ıon Akülü Kömürsüz Darbeli Matkap Vidalama

Satıcı: Hirdavat2013

4.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 4879.00
Catpower Catpower 4111 Li-ıon Akülü Kömürsüz Darbeli Matkap Vidalama

Satıcı: Santek Market

5.068,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 5068.00
Catpower 4111 20V 2.0 Ah Kömürsüz Li-İon Çift Akülü Darbeli Vidalama+Akdeniz Pz2/25Mm Vidalama Ucu

Satıcı: Santek Market

5.264,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 5264.00

Catpower 4111 Akülü Vidalama Fiyat Geçmişi

Catpower 4111 Akülü Vidalama Temel Özellikleri

45 Nm
Var
21+3 Kademe
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:
Mandren Çapı:
13 mm

Catpower 4111 Akülü Vidalama Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Vidalama
• Kullanım Tipi Kablosuz
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Vidalama
• Diğer Özellikler Kömürsüz Motor

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 1700 devir/dk
• Maksimum Tork 45 Nm
• Tork Ayarı 21+3 Kademe
• Mandren Çapı 13 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Mavi
• Taşıma Çantası Var
• Ağırlık 1.1 kg

Catpower 4111 Akülü Vidalama Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.