Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
120 Nm
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Var
Akü Adedi:
Tork Ayarı:
21+3 Kademe
Boşta Devir Sayısı:

Catpower 4210 Akülü Vidalama (1 Akülü) Fiyatları

Catpower 4210 Akülü Darbeli Vidalama Kömürsüz Motor 120Nm Tork 1 Ad. 4.0 Ah. Akü

Satıcı: Yaşar Hırdavat

6.104,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 6104.07
Catpower 4210 20V 4 Amper 120 NM Tek Akülü Vidalama Makinesi

Satıcı: KAYASANCENTER

6.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 6500.00
Catpower 4210 20V 4 Amper 120 NM Tek Akülü Vidalama Makinesi

Satıcı: YAŞARHIRDAVAT | 1 yorum

7.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 7399.00
Catpower 4210 Akülü Darbeli Vidalama Li-İon 120 Nm Kömürsüz Motor 13Mm 4.0Ah Akü

Satıcı: Santek Mağaza

7.782,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 7782.40
Cat Power CATPOWER 4210 Akülü Darbeli Vidalama Kömürsüz Motor 120NM Tork 1 Ad. 4.0 Ah. Akü

Satıcı: YAŞAR HIRDAVAT

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 7999.00
Catpower 4210 Akülü Darbeli Vidalama Kömürsüz Motor 120Nm Tork 1 Ad. 4.0 Ah. Akü

Satıcı: Santek Market

8.415,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 8415.59
Cat Power CATPOWER 4210 Akülü Darbeli Vidalama Kömürsüz Motor 120NM Tork 1 Ad. 4.0 Ah. Akü

Satıcı: Santek Mağaza

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 9499.00
Cat Power Catpower 4210 Akülü Darbeli Vidalama Kömürsüz Motor 120Nm Tork 1 Ad. 4.0 Ah. Akü

Satıcı: E-TOPTAN HIRDAVAT

9.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 9500.00

Catpower 4210 Akülü Vidalama (1 Akülü) Fiyat Geçmişi

Catpower 4210 Akülü Vidalama Ürün Ailesi

Catpower 4210 Akülü Vidalama (1 Akülü) Temel Özellikleri

120 Nm
Var
21+3 Kademe
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:
Şarj Süresi:
60 dk
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
13 mm

Catpower 4210 Akülü Vidalama (1 Akülü) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Vidalama
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Vidalama
• Diğer Özellikler Şarj Doluluk Göstergesi Kömürsüz Motor 2 Vitesli

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 2000 devir/dk
• Maksimum Tork 120 Nm
• Tork Ayarı 21+3 Kademe
• Mandren Çapı 13 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

• Akü Voltajı 20 V
• Akü Tipi Li-ion
• Akü Kapasitesi 4 Ah
• Şarj Süresi 60 dk
• Akü Adedi 1 Akülü

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Mavi
• Taşıma Çantası Var
• Derinlik Çubuğu Yok
• Yan Tutma Sapı Yok
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 1.4 kg

Catpower 4210 Akülü Vidalama (1 Akülü) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.