Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hikoki Wh18dc-5.0 18V/5.0Ah 210Nm Çift Akülü Kömürsüz Şarjlı Darbeli Vidalama
Satıcı: tektiklayaninda
27.402,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 27402.80
Hikoki WH18DC-5.0 18V/5.0Ah 210Nm Çift Akülü Şarjlı Darbeli Vidalama Satıcı: tektıklayanında
28.437,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 28437.74
Hikoki WH18DC 18V 5.0 Ah 210nm Kömürsüz Akülü Darbeli Vidalama
54.144,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
34 dk önce
3 54154
Hikoki WH18DC 18V 5.0 Ah 210nm Akülü Darbeli Vidalama Kullanım Kolaylığı Satıcı: DreamzShop
54.144,00 TL + Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 54154
2 Ah
20.529,60 TL
5 Ah
27.402,80 TL