Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
22 Nm
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Yok
Akü Adedi:
Tork Ayarı:
20 Kademe
Boşta Devir Sayısı:

KLPRO KLNM1020 Akülü Vidalama Fiyatları

Klpro KLNM1020 10.8V 2.0 Ah Li-ion Çift Akülü Darbesiz Matkap Vidalama

Satıcı: gungorenstore

2.898,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 2898.00
Klpro 10.8Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Prof. Matkap Klnm1020

Satıcı: icatech

3.109,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 3109.63
Kalepro 24 Volt Kl Pro Şarjlı Darbesiz Vidalama/Matkap (Klnm1020) Li-Ion Akülü Vidalamalar Darbesiz 2 Yıl Ç

Satıcı: sahilexpres

3.135,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3135.20
Klpro 10.8V 2.0 Ah Şarjlı Darbesiz Vidalama/Matkap Klnm1020

Satıcı: icatech

3.363,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3363.90
KLPRO 10.8V 2.0 AH ŞARJLI DARBESİZ VİDALAMA/MATKAP KLPRO KLNM1020 3.370,36 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 3380.36
KALEPRO KL PRO ŞARJLI DARBESİZ VİDALAMA/MATKAP (KLNM1020)

Satıcı: ÖZKARA MAKİNE HIRDAVAT SANAYİ

3.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 3439.00
Klpro KLNM1020 10.8V 2.0 Ah Li-ion Çift Akülü Darbesiz Matkap Vidalama

Satıcı: icatech

3.429,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 3429.25
KLPRO Kl Pro Şarjlı Darbesiz Vidalama 10.8 V / 2.0 Ah Li-ion Klnm1020

Satıcı: toolsmarketim

3.655,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 3655.00
Klpro 10.8Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Prof. Matkap Klnm1020

Satıcı: tektıklayanında

3.950,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 3950.16

KLPRO KLNM1020 Akülü Vidalama Fiyat Geçmişi

KLPRO KLNM1020 Akülü Vidalama Temel Özellikleri

22 Nm
Var
Yok
20 Kademe
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:
Şarj Süresi:
60 dk
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
10 mm

KLPRO KLNM1020 Akülü Vidalama Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Vidalama
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Yok
• Fonksiyonlar Vidalama
• Diğer Özellikler Şarj Doluluk Göstergesi Aşırı Yük Debriyajı Elektronik Hız Kontrol Çelik Kemer Kancası 2 Vitesli Şanzıman

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 1300 devir/dk
• Delme Modu Yok
• Maksimum Tork 22 Nm
• Tork Ayarı 20 Kademe
• Mandren Çapı 10 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Yeşil
• Taşıma Çantası Var
• Derinlik Çubuğu Yok
• Yan Tutma Sapı Yok
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 1.1 kg

KLPRO KLNM1020 Akülü Vidalama İle En Çok Karşılaştırılan Vidalama Aletleri

KLPRO KLNM1020 Akülü Vidalama Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.