Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Klpro 18V 5.0 Ah Şarjlı Darbeli Vidalama Kömürsüz Kldv18bh-50
Satıcı: icatech
10.467,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 10467.70
KLPro 18V 5.0 AH ŞARJLI DARBELİ VİDALAMA KÖMÜRSÜZ KLDV18BH-50 Satıcı: icatech
10.513,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
2 10513.57
Klpro Kldv18bh-50 18V/5.0Ah. 220nm Kömürsüz Şarjlı Torklu Darbeli Vidalama Satıcı: icatech
10.686,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 10686.72
Klpro Kldv18bh-50 18V/5.0Ah. 220nm Kömürsüz Şarjlı Torklu Darbeli Vidalama Satıcı: SELÇUKTEKNİKİSTOÇ
11.592,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 11592.00
KLPro 18V 5.0 AH ŞARJLI DARBELİ VİDALAMA KÖMÜRSÜZ KLDV18BH-50 Satıcı: icatech
11.616,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
5 11626
Woodhub 3.5 - 3.9 Ah Klpro 18V 5.0AH Şarjlı Darbeli Vidalama Kömürsüz (KLDV18BH-50) 2 24 Volt Darbeli 2 Yıl Satıcı: Erenler Ticaret
19.775,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
6 19775.80
Kl Pro Kldv18bh-50 18V/5.0 Ah 220Nm Kömürsüz Şarjlı Torklu Darbeli Vidalama
Satıcı: ylmzhome
22.220,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 22220.00
Aküsüz
3.864,00 TL
5 Ah / 2 Akülü
10.467,70 TL
8 Ah / 2 Akülü
Fiyat bulunamadı
2 Ah / 2 Akülü
Fiyat bulunamadı