Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Yok
Akü Adedi:
Tork Ayarı:
18 Kademe
Boşta Devir Sayısı:
Çift Yöne Dönebilme:
Var

Proter PST 222 Plus Akülü Vidalama Fiyatları

Proter Darbesiz Şarjlı Vidalama Pst 222 Plus 2 Volt 2.0 - 2.4 Ah 2 Yıl Tek Akü Li-Ion Akülü Vidalamalar Ta

Satıcı: ADANUSTORE

3.120,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 3120.75
Proter PST 222 PLUS Şarjlı Vidalama Tornavida 12.0 V

Satıcı: Aykateknik

3.336,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 3336.39
Proter PST 222 Plus 12V 2 Ah Li-ion Çift Akülü Vidalama

Satıcı: KAYASANCENTER

3.394,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 3394.50
Proter Pst 222 Plus Şarjlı Vidalama Tornavida Matkap

Satıcı: Aykateknik

3.448,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

4 3448.90
Proter Pst 222 Şarjlı Tornavida

Satıcı: Adanustore

3.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

5 3659
Proter PST 222 Plus 12V 2 Ah Li-ion Çift Akülü Vidalama

Satıcı: Aykateknik

3.658,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 3658.78
Proter Şarjlı Vidalama Pst 222 Plus

Satıcı: Santek Mağaza

3.721,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

7 3721.60
Proter PST 222 Plus Akülü Vidalama

Satıcı: Hausport

3.755,14 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 3765.14
Proter PST 222 PLUS Şarjlı Vidalama Tornavida 12.0 V

Satıcı: Aykateknik

3.898,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 3898.70
Proter PST 222 Plus 12 V 2.0 Ah Li-ion Pil 2 Vts Şarjlı Tornavida P1EA110

Satıcı: icatech

3.922,85 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 3932.85
Proter PST 222 Plus Akülü Tornavida 3.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 3980.00
Proter Darbesiz Şarjlı Vidalama Pst 222 Plus 2 Volt 2.0 - 2.4 Ah 2 Yıl Tek akü Li-Ion Akülü Vidalamalar Ta

Satıcı: ÖZKAN ŞENTÜRK

4.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 4000.00
Proter PST 222 Plus 12 V 2.0 Ah Li-ion Pil 2 Vts Şarjlı Tornavida P1EA110

Satıcı: icatech

4.240,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

13 4250.92

Proter PST 222 Plus Akülü Vidalama Fiyat Geçmişi

Proter PST 222 Plus Akülü Vidalama Temel Özellikleri

Var
Yok
18 Kademe
Var
Akü Tipi:
Şarj Süresi:
60 dk
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
10 mm

Proter PST 222 Plus Akülü Vidalama Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Vidalama
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Yok
• Fonksiyonlar Vidalama
• Diğer Özellikler Şarj Doluluk Göstergesi 2 Vitesli Şanzıman

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 1400 devir/dk
• Tork Ayarı 18 Kademe
• Mandren Çapı 10 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

• Akü Voltajı 12 V
• Akü Tipi Li-ion
• Akü Kapasitesi 2 Ah
• Şarj Süresi 60 dk
• Akü Adedi 2 Akülü

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Mavi
• Taşıma Çantası Var
• Yumuşak Kavrama Var

Proter PST 222 Plus Akülü Vidalama İle En Çok Karşılaştırılan Vidalama Aletleri

Proter PST 222 Plus Akülü Vidalama Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.