Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Rtrmax Rts5020b Akülü Torklu Kömürsüz 20V 4Ah 200Nm Vidalama - Aküsüz ve Şarj Aletsiz
2.605,82 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
1 2605.82
Rtrmax S-Lıon Rts5020b Akülü Torklu Vıdalama Kömürsüz 200Nm (Aküsüz)
Satıcı: hırdavat-teknik
2.940,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 2940.30
Rts5020b Şarjlı Torklu Vidalama (Aküsüz Satilmaktadir)
Satıcı: Eylül İş Geliştirme
3.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 3049.00
Rtrmax RTS5020B Şarjlı Torklu Vidalama Makinesi Kömürsüz 200 Nm - Akü Hariç Satıcı: MOYASS
3.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 3699.00
Rtrmax RTS5020B Kömürsüz Akülü Torklu Vidalama 200 Nm Satıcı: Yüce Tarım Market
3.917,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
5 3917.25
Rtrmax RTS5020B Şarjlı Torklu Vidalama Makinesi Kömürsüz 200 Nm - Akü Hariç Satıcı: hausall
4.525,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 4525.00
Aküsüz
2.605,82 TL
2 Akülü
6.100,00 TL