Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Rtrmax Rts5030 Akülü Kömürsüz 20V 4Ah 350Nm Çift Akülü Somun Sıkma
5.905,54 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
2 saat önce
1 5905.54
Rtrmax Rts5030 Akülü Somun Sikma Kömürsüz 1/2 350Nm 2X4 Ah Akü S-Lion
Satıcı: Eylül İş Geliştirme
6.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 6549.00
RTS5030 Şarjlı Somun Sıkma Makinası Kömürsüz 1/2'' 350 Nm 2x4 Ah 20V Çift Akü S-Lion - Akü Dahil Satıcı: HAUSALLTR
7.605,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
3 7615
Akülü Somun Sıkma Kömürsüz 1/2 350Nm 2X4 Ah Akü Rtrmax S-Lıon
Satıcı: ED Yapı
11.189,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 11189.80