Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Rtrmax Rtx2028 Akülü Somun Sıkma 18V 250Nm2x4ah Akü
Satıcı: ÇAYYOLU HIRDAVAT
6.834,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 6834.70
RTRMAX RTX2028 AKÜLÜ SOMUN SIKMA 18V 250NM2X4AH AKÜ Satıcı: ÇAYYOLU HIRDAVAT
7.369,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 7369.20
Rtx2028 Akülü Somun Sıkma 18V 250Nm 2X4ah Akü (Kömürsüz) Rtrmax X-Lıon
Satıcı: Eylül İş Geliştirme
7.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 7449.00
Rtrmax RTX2028 Şarjlı Somun Sıkma Kömürsüz 1/2 250 Nm 2x4 Ah Çift Akü X-Lion - Akü Dahil Satıcı: moyas
7.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 7499.00
Rtrmax RTX2028 Şarjlı Somun Sıkma Kömürsüz 1/2 250 Nm 2x4 Ah Çift Akü X-Lion - Akü Dahil Satıcı: hirdavaTeknik | 2 yorum
7.507,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 7507.50
RTRMAX RTX2028 AKÜLÜ SOMUN SIKMA 18V 250NM2X4AH AKÜ Satıcı: ÇARBOĞA YAPI MARKET -Hepsibizde
14.725,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
6 14725.00