Worx WX265 Akülü Vidalama

Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
200 Nm
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Var
Akü Adedi:
Boşta Devir Sayısı:
Çift Yöne Dönebilme:
Var

Worx WX265 Akülü Vidalama Fiyatları

WORX WX265 20Volt 2.0Ah Li-ion Çift Akülü 200Nm Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Darbeli Tornavida

Satıcı: HİRMANYA

8.241,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 8241.28
WORX WX265 20Volt 2.0Ah Li-ion Çift Akülü 200Nm Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Darbeli Tornavida

Satıcı: Mavilim Elektronik

8.446,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 8446.10
Worx Wx265 20Volt 2.0Ah Li-İon Çift Akülü 200Nm Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Darbeli Tornavida

Satıcı: Hirmanya

8.697,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 8697.70
WORX WX265 20Volt 2.0Ah Li-ion Çift Akülü 200Nm Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Darbeli Tornavida

Satıcı: Hirmanya

8.801,48 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 8811.48
Worx Wx265 20Volt 2.0Ah Li-İon Çift Akülü 200Nm Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Darbeli Tornavida

Satıcı: Mavilim Elektronik

9.053,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 9053.20
Worx Wx265 20Volt 2.0Ah Li-ion Çift Akülü 200Nm Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Darbeli Tornavida 9.735,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 9735.36
WORX 20Volt 2.0Ah Li-ion Çift Akülü 200Nm Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Darbeli Tornavida

Satıcı: KAROTCUMARKET

9.736,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 9736.10
WORX 20Volt 2.0Ah Li-ion Çift Akülü 200Nm Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Darbeli Tornavida

Satıcı: Hirmanya

10.119,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 10119.00

Worx WX265 Akülü Vidalama Fiyat Geçmişi

Worx WX265 Akülü Vidalama Ürün Ailesi

Worx WX265.9 Solo Aküsüz Akülü Vidalama Aküsüz 4.823,00 TL
Worx WX265 Akülü Vidalama 2 Akülü 8.241,28 TL

Worx WX265 Akülü Vidalama Temel Özellikleri

200 Nm
Var
Akü Tipi:
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
6.35 mm

Worx WX265 Akülü Vidalama Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Vidalama
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Vidalama Somun Sıkma
• Diğer Özellikler Kömürsüz Motor Kemer Klipsi 1 Adet Vidalama Ucu 3 Vitesli

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 3400 devir/dk
• Maksimum Tork 200 Nm
• Mandren Çapı 6.35 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Siyah
• Taşıma Çantası Var
• Derinlik Çubuğu Yok
• Yan Tutma Sapı Yok
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 1.2 kg

Worx WX265 Akülü Vidalama Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.