Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Yok
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Remta Çiftli Çiçek Waffle Makinesi (21 cm) Fiyatları

Remta Çiftli Çiçek Model Waffle Makinası Elektrikli

Satıcı: Duzgidergrup

15.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

1 15510
Remta Çiftli Çiçek Model Waffle Makinası Elektrikli 16 cm

Satıcı: REMTA | 1 yorum

16.699,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 16699.50
Remta Çiftli Çiçek Model Waffle Makinası Elektrikli 21 cm Çap

Satıcı: Duzgidergrup

17.687,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

3 17697.1
Remta W13 Çiçek Model Çiftli Waffle Makinesi 16 Cm Çap

Satıcı: EnuygunBizde

18.205,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 18205.00
Remta Çiftli Çiçek Model Waffle Makinası Elektrikli 16 cm

Satıcı: EnuygunBizde | 1 yorum

18.555,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 18555.00
Remta Çiftli Çiçek Desen Waffle Makinesi

Satıcı: REMTA

18.555,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 18555.00
Remta Çiftli Çiçek Model Waffle Makinesi Elektrikli 16 Cm

Satıcı: EurofazMutfak

19.599,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 19599.47
Remta Çiçek Model Çiftli Waffle Makinesi 21 Cm-W15

Satıcı: endustriyelmutfakci

20.187,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 20187.84
Remta Çiftli Çiçek Desen Waffle Makinesi

Satıcı: GastroNtepe Endüstriyel Mutfak

20.295,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 20295.40
Remta Çiftli Çiçek Desen Waffle Makinesi

Satıcı: GastroNtepe Endüstriyel Mutfak

23.001,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 23001.50

Remta Çiftli Çiçek Waffle Makinesi (21 cm) Fiyat Geçmişi

Remta Çiftli Çiçek Waffle Makinesi (21 cm) Temel Özellikleri

Güç:
Var
Yok
Var
Tek Yönlü

Remta Çiftli Çiçek Waffle Makinesi (21 cm) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Waffle Makinesi
• Fonksiyonlar Waffle
• Güç 2400 W
• Güç İkaz Işığı Var
• Diğer Özellikler Yanmaz Tutma Yeri Yapışmaz Plaka Çiçek Waffle Gövde Paslanmaz Çelik Paslanmaz Rezistans Sanayi Tipi

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 2 porsiyon
• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Çıkartılabilir Plaka Yok
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Teflon
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

• Çap 21 cm
• Renk Seçenekleri Inox
• Ağırlık 45 kg
• Genişlik 53 cm
• Yükseklik 41 cm
• Derinlik 25 cm

Remta Çiftli Çiçek Waffle Makinesi (21 cm) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.