Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Schafer Waffle Express Waffle Makinesi Fiyatları

Schafer Waffle Express Bronz Waffle Makinesi 800 W Çiçek Yüzey Şekilleri ile Kullanım Kolaylığı

Satıcı: Rossel Premium | 196 yorum

2.339,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 2339.10
Schafer Waffle Express Waffle Makinesi Füme

Satıcı: Otuz4 İstanbul

2.161,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 2161.86
Schafer Waffle Express Waffle Makinesi Bronz

Satıcı: BAHAR HOME AVM

2.264,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 2264.70
Schafer Waffle Express Bronz Waffle Makinesi

Satıcı: ON8

2.283,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 2283.88
Schafer Waffle Express Waffle Makinesi Füme

Satıcı: On8

2.300,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 2300.10
Schafer Waffle Express Füme Waffle Makinesi

Satıcı: Rossel Premium | 196 yorum

2.339,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 2339.10
Schäfer Waffle Express Waffle Makinesi - Kırmızı

Satıcı: Schafer Mutfak

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

7 2509
Schäfer Waffle Express Bronz Waffle Makinesi

Satıcı: Schafer Mutfak

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 2509
Schafer Express Waffle Makinesi antrasit

Satıcı: Schafer

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 2499.00
Schafer Express Waffle Makinesi krem

Satıcı: Schafer

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 2499.00
Schafer Waffle Express Bronz Waffle Makinesi

Satıcı: SCHAFER

2.691,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 2691.23
Schafer Waffle Express Waffle Makinesi - Krem

Satıcı: SCHAFER

2.691,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 2691.23
Schafer Waffle Express Bronz Waffle Makinesi

Satıcı: EFEFARUKAVM

3.270,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

13 3270.40
Schafer Waffle Express Füme Waffle Makinesi

Satıcı: EFEFARUKAVM

3.270,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

14 3270.40

Schafer Waffle Express Waffle Makinesi Fiyat Geçmişi

Schafer Waffle Express Waffle Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Waffle Makinesi
• Fonksiyonlar Waffle
• Güç 800 W
• Güç İkaz Işığı Var
• Diğer Özellikler Yanmaz Tutma Yeri Yapışmaz Plaka Çiçek Waffle Kaymaz Ayaklar

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Döküm
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

VARYANT

• Ürün/Renk Kodları 2SE816-25017-BRZ01 2SE816-25017-FUM01 2SE816-25017-KRM01 2SE816-25017-PEM01 2SE816-25017-YSL01

Schafer Waffle Express Waffle Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.