Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Sinbo SSM-2591 Waffle Makinesi Fiyatları

Sinbo SSM-2591 Waffle Makinesi – Yapışmaz Döküm Plaka, Isı Ayarı, Kompakt Tasarım

Satıcı: DoganBazaarTR

956,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 966.13
Sinbo Belçika Tipi Waffle Makinesi – Yapışmaz Plaka, 4 Dilim Waffle, 1000W

Satıcı: BulutCo

997,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 997.13
Sinbo Ssm-2591 Belçika Tipi Waffle Makinesi – Yapışmaz Plaka, 4 Dilim Waffle, 1000W

Satıcı: FırsatDünyası

1.008,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1008.00
Sinbo Waffle Makinesi Ssm-2591

Satıcı: PEKDEMİR SÜPERMARKET

1.017,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1017.80
Sinbo Ssm-2591 Belçika Waffle Makinesi, Yapışmaz Kaplama 1000 Watt

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.053,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 1053.55
Sinbo Belçika Tipi Waffle Makinesi – Yapışmaz Plaka, 4 Dilim Waffle, 1000W

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 1099.00
Sinbo SSM-2591 Waffle Makinesi siyah

Satıcı: firsatdunyasii

1.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 1149.00
SSM-2591 Waffle Makinesi, Sinbo Waffle Makinesi

Satıcı: fırsatsepetleri

1.169,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 1169.10
Sinbo SSM-2591 Waffle Makinesi siyah

Satıcı: PekdemirSüpermarket

1.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 1190.00
Sinbo Ssm-2591 Belçika Waffle Makinesi, Yapışmaz Kaplama 1000 Watt

Satıcı: Pekdemir Süpermarket

1.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 1190.00
Sinbo Ssm-2591 Belçika Waffle Makinesi, Yapışmaz Kaplama 1000 Watt

Satıcı: BAKSERLTD

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 1199.00
Sinbo Ssm-2591 Belçika Waffle Makinesi, Yapışmaz Kaplama 1000 Watt

Satıcı: BULUTTABUL

1.234,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 1234.05
Sinbo SSM-2591 Waffle Makinesi 220 W - Siyah

Satıcı: BakserLTD | 56 yorum

1.439,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 1439.10
Sinbo Waffle Makinesi SSM-2591

Satıcı: Elektrotoptan

1.791,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

14 1791.99

Sinbo SSM-2591 Waffle Makinesi Fiyat Geçmişi

Sinbo SSM-2591 Waffle Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
Var
Tek Yönlü

Sinbo SSM-2591 Waffle Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Waffle Makinesi
• Fonksiyonlar Waffle
• Güç 550 W
• Kilitleme Mandalı Var
• Yağ Toplama Haznesi Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Güç İkaz Işığı Var
• Dikey Saklama Var
• Diğer Özellikler Yanmaz Tutma Yeri Yapışmaz Plaka Üçgen Dilim

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 4 porsiyon
• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Teflon
• 180° Açılabilme Yok
• Ayarlanabilir Termostat Yok

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox

Sinbo SSM-2591 Waffle Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.