3.6 (1 oy) / Yorum Yaz

A4Tech PK-635G Webcam

Çözünürlük:
Kare Hızı:
Görüş Açısı:
HDR:
Yok
Görüntü Yakınlaştırma:
Yok
Otomatik Odaklama:
Yok
Otomatik Parlaklık:
Var
Montaj Klipsi:
Yok

A4Tech PK-635G Webcam Fiyatları

A4 Tech PK-635G Yansıma Engelleyici Webcam

Satıcı: Gül Ofis Market | 514 yorum

916,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 916.05
A4Tech PK-635G Anti-Glare 480P USB Webcam

Satıcı: Smallman | 285 yorum

916,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 916.05
A4 Tech Webcam PK-635G Kamera Mic+Tak Çalıştır

Satıcı: SMALLMAN

963,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 963.49
A4Tech PK-635G Anti-Glare 480P USB Webcam

Satıcı: atlasbilgisayarnet

985,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 985.80
A4 Tech PK-635G Yansıma Engelleyici Webcam

Satıcı: Hepsiburada | 514 yorum

1.002,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 1002.83
A4 TECH PK635G WEBCAM MİKROFONLU 480K

Satıcı: Smallman

1.003,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 1003.96
A4 Tech Pk-635g Antı Glare 480p 640x480 Webcam

Satıcı: Smallman

1.009,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

7 1009.00
A4Tech Webcam PK-635G Kamera Mic+Tak Çalıştır

Satıcı: SMALLMAN

1.017,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 1017.29
A4Tech Webcam PK-635G Kamera Mic+Tak Çalıştır

Satıcı: netsipariş

1.084,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 1084.07
A4 Tech Webcam PK-635G Kamera Mic+Tak Çalıştır

Satıcı: atlasbilgisayarnet

1.165,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

10 1165.00
A4 TECH PK635G WEBCAM MİKROFONLU 480K

Satıcı: netsiparis

1.187,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

11 1187.04

A4Tech PK-635G Webcam Fiyat Geçmişi

A4Tech PK-635G Webcam Temel Özellikleri

HDR:
Yok
Var
Yok
Mikrofon:
Var

A4Tech PK-635G Webcam Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Otomatik Parlaklık Var
• HDR Yok
• Diğer Özellikler Esnek Gövde

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Çözünürlük VGA (640x480p)
• Kare Hızı 30 fps
• Otomatik Odaklama Yok
• Görüş Açısı 52 °
• Görüntü Yakınlaştırma Yok
• Mikrofon Var
• Mikrofon Özellikleri Mono
• Bağlantı Arayüzü USB Tip-A
• Kablo Tipi Dahili

FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Montaj Klipsi Yok
• Tripod Yuvası Yok
• Genişlik 75 mm
• Yükseklik 135 mm
• Derinlik 75 mm

A4Tech PK-635G Webcam Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.