5.0 (1 oy) / Yorum Yaz

HP 325 Webcam (53X27AA)

Çözünürlük:
Kare Hızı:
Görüş Açısı:
HDR:
Yok
Görüntü Yakınlaştırma:
Yok
Otomatik Odaklama:
Yok
Otomatik Parlaklık:
Yok
Montaj Klipsi:
Var

HP 325 Webcam Fiyatları

Hp 325 53X27AA Fhd Usb-A Webcam - Siyah

Satıcı: ülgen bilgisayar | 12 yorum

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 1899.00
Hp 325 53X27AA Fhd USB-A Webcam Siyah

Satıcı: ülgenbilgisayar

1.796,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1796.37
Hp 325 53X27AA Fhd USB-A Webcam Siyah

Satıcı: İndeoKurumsal | 8 yorum

1.796,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1796.76
Hp 325 Fhd Usb-A Webcam Siyah 53X27aa

Satıcı: İNDEO KURUMSAL

1.796,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 1796.80
Hp 325 53X27aa 1080P Web Kamera

Satıcı: ZmTeknoloji

1.819,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 1819.70
HP 325 53X27AA 1080p WEB KAMERA 1.808,33 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1818.33
HP 325 53X27AA 1080p WEB KAMERA 1.828,77 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1838.77
HP 325 FHD Web Kamerası

Satıcı: onlinealisverisyap

1.901,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

8 1911.22
HP 325 USB-A Webcam 1920x1080p Full HD (53X27AA)

Satıcı: onlinealisverisyap

1.984,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 1984.86
HP 325 USB-A Webcam 1920x1080p Full HD (53X27AA)

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

1.985,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 1985.01
HP 2MP 325 53X27AA Web Kamera

Satıcı: Hızlı Stok

2.550,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 2550.42
Hp 2mp 325 53X27AA Web Kamera - Çok Renkli

Satıcı: Hızlı Stok

2.783,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 2783.68

HP 325 Webcam Fiyat Geçmişi

HP 325 Webcam Temel Özellikleri

HDR:
Yok
Var
Kablo Uzunluğu:
150 cm
Mikrofon:
Yok

HP 325 Webcam Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Çözünürlük Full HD (1920x1080p)
• Kare Hızı 30 fps
• Otomatik Odaklama Yok
• Görüş Açısı 66 °
• Görüntü Yakınlaştırma Yok
• Mikrofon Yok
• Bağlantı Arayüzü USB Tip-A
• Kablo Tipi Dahili
• Kablo Uzunluğu 150 cm

FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Montaj Klipsi Var
• Genişlik 72 mm
• Yükseklik 53 mm
• Derinlik 54 mm
• Ağırlık 107 g

HP 325 Webcam İle En Çok Karşılaştırılan Web Kameraları

HP 325 Webcam Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.