Çözünürlük:
Kare Hızı:
Görüş Açısı:
HDR:
Yok
Görüntü Yakınlaştırma:
Yok
Otomatik Odaklama:
Yok
Otomatik Parlaklık:
Var
Montaj Klipsi:
Var

Logitech C270 Webcam Fiyatları

Logitech C270 960-001063 Mikrofonlu Webcam - Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

929,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 929.10
Logitech C270 960-001063 Mikrofonlu Webcam-Teşhir Outlet/2.El Fiyatı 930,37 TL + Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 940.37
Logitech C270 Webcam Ith Garantili (Outlet) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Gelecek Evimde

1.059,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1059.30
Logıtech C270 HD Webcam (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.162,85 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1172.85
Logitech C270 HD 720p Mikrofonlu Web Kamerası - Siyah

Satıcı: TURAN COMPUTER | 1882 yorum

1.483,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 1483.35
Logitech C270 Hd 720P Mikrofonlu Web Kamerası - Siyah

Satıcı: nepalbilişim

1.364,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1364.10
Logitech C270 Basit Hd 720P Usb Mikrofonlu Webcam Siyah (960-001063)

Satıcı: EX BİLİŞİM

1.422,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1422.00
Logitech C270 HD 720p Mikrofonlu Web Kamerası - Siyah

Satıcı: Betaplus

1.424,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 1424.93
Logitech C270 HD 720P Mikrofonlu USB Webcam

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

1.477,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 1477.77
Logitech C270 720P HD Webcam Mikrofonlu Video Çözünürlüğü 1920 x 1080 Siyah Renk

Satıcı: exbilisim | 2 yorum

1.484,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 1484.00
Logitech C270 HD 720P Mikrofonlu USB Webcam

Satıcı: TRENDPAZAR

1.487,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 1487.07
logitech C270 960-001063 Mikrofonlu HD Webcam

Satıcı: TURAN BİLGİSAYAR

1.496,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 1496.00
Logitech C270 HD Webcam

Satıcı: Betaplus

1.496,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1496.64
logitech C270 960-001063 Mikrofonlu HD Webcam

Satıcı: Nepal Bilişim

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

14 1499.00
Logitech C270 HD 720P 30 FPS 0.9MP Mikrofonlu Webcam (960-001063) 1.369,01 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 1379.01
Logitech C270 HD 720P 30 FPS 0.9MP Mikrofonlu Webcam (960-001063) 1.369,01 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 1379.01
LOGITECH C270 HD SİYAH MİKROFONLU WEBCAM

Satıcı: exbilisim

1.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 1549.00
Logitech 960-001063 C270 720P HD WebCam

Satıcı: netsipariş

1.746,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

18 1746.48
LOGITECH C270 HD Dahili Mikrofonlu Webcam 960-001063

Satıcı: onlinealisverisyap

1.718,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

19 1728
Logitech C270 HD 720p Mikrofonlu Web Kamerası - Siyah 1.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

20 1789.00
LOGITECH C270 HD 720p MIKROFONLU WEB KAMERASI-SİYAH

9 yorum

1.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

21 1789.00
Logitech C270 HD Webcam 1.789,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

22 1799
C270 HD 720P Webcam 960-001063 1.899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

23 1909
Logitech C270 HD Webcam-Siyah

Satıcı: BETA PLUS

2.073,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

24 2083.99

Logitech C270 Webcam Fiyat Geçmişi

Logitech C270 Webcam Temel Özellikleri

HDR:
Yok
Var
Kablo Uzunluğu:
150 cm
Mikrofon:
Var

Logitech C270 Webcam Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Montaj Klipsi Var
• Tripod Yuvası Yok

Logitech C270 Webcam Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.