Çözünürlük:
Kare Hızı:
Görüş Açısı:
HDR:
Yok
Görüntü Yakınlaştırma:
Yok
Otomatik Odaklama:
Var
Otomatik Parlaklık:
Var
Montaj Klipsi:
Var

Logitech C920s Webcam Fiyatları

Logitech C920s Pro 960-001252 HD Mikrofonlu Webcam-Siyah

Satıcı: Nepal Bilişim

5.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 5559
Logitech C920S HD Pro Webcam

Satıcı: nepalbilisim

5.486,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5486.07
Logitech C920s ProHD 1080P Webcam

Satıcı: JetKlik

5.621,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 5621.81
Logitech C920S HD Pro Webcam

Satıcı: ebz

5.695,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5695.31
Logitech C920s ProHD 1080P Streaming Webcam - 960-001252

Satıcı: JetKlik

5.744,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 5744.57
Logitech C920s ProHD 1080P Streaming Webcam - 960-001252

Satıcı: GpnTeknoloji

5.794,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 5794.05
LOGITECH C920S HD PRO WEBCAM SİYAH 960-001252

Satıcı: Gpn Teknoloji

5.819,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 5819.03
Logitech 960-001252 C920S HD PRO WEBCAM-SİYAH

Satıcı: Nepal Bilişim | 72 yorum

5.858,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 5858.07
LOGITECH C920S PRO Full HD Webcam 960-001252

Satıcı: onlinealisverisyap

5.857,14 TL + Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 5867.14
logitech Logıtech C920s Hd Pro Webcam Sıyah 960-001252

Satıcı: JetKlik

5.920,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

10 5920.85
logitech Logıtech C920s Hd Pro Webcam Sıyah 960-001252

Satıcı: GpnTeknoloji

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

11 5999.00
Logıtech C920s Hd Pro Webcam Siyah 960-001252

Satıcı: Teknoteg

6.861,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

12 6871.3
Logıtech C920S Hd Pro Webcam Siyah 960-001252

Satıcı: YEDİGÜN STORE

7.341,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

13 7341.77

Logitech C920s Webcam Fiyat Geçmişi

Logitech C920s Webcam Temel Özellikleri

HDR:
Yok
Var
Kablo Uzunluğu:
150 cm
Mikrofon:
Var

Logitech C920s Webcam Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Montaj Klipsi Var
• Tripod Yuvası Yok
• Genişlik 94 mm
• Yükseklik 43 mm
• Derinlik 71 mm

Logitech C920s Webcam Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.