Çözünürlük:
Kare Hızı:
Görüş Açısı:
HDR:
Yok
Görüntü Yakınlaştırma:
Var
Otomatik Odaklama:
Var
Otomatik Parlaklık:
Var
Montaj Klipsi:
Var

Logitech MeetUp Webcam Fiyatları

Logitech MeetUp 4K Konferans Webcam 960-001102

Satıcı: videokonferans | 5 yorum

46.416,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 46416.30
Logitech Meetup 960-001102 HD Video ve Sesli Konferans Sistemi

Satıcı: videokonferansshop

46.416,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 46416.30
Logitech 960-001102 MeetUp 4K Konferans Webcam

Satıcı: netsipariş

47.588,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 47588.68
Logitech Meetup Conference kamera (120 derece görüş alanı ve 4 K-video kalitesi) Siyah

Satıcı: Alenè

48.019,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

4 48029.9
Logitech 960-001102 Meetup 4K Konferans Webcam

Satıcı: Netsiparis

49.002,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 49002.50
Logitech Meetup 960-001102 HD Video ve Sesli Konferans Sistemi

Satıcı: Netsiparis

49.722,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 49722.82
Meetup Conference Cam 960-001102

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

50.178,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 50178.20
LOGITECH MEETUP CONFERENCE CAM 960-001102

Satıcı: netsiparis

50.720,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 50720.84
LOGITECH Meetup Vıdeo Konferans Cihazı Kamerası 960-001102

Satıcı: onlinealisverisyap

51.047,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 51057
Logitech 960-001102 MeetUp 4K Konferans Webcam

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

55.474,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 55474.08
Logitech Meetup 4K Konferans Webcam - Siyah

Satıcı: Alene

59.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 59999.00
Logitech MeetUp 2 konferans odası için hepsi bir arada USB kamera, dahili yapay zeka özelliklerine sahip kompakt video çubuğu, Microsoft Teams, Zoom Rooms, Google Meet ve daha fazlası ile uyumlu

Satıcı: netsiparis

70.988,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

12 70998.7

Logitech MeetUp Webcam Fiyat Geçmişi

Logitech MeetUp Webcam Temel Özellikleri

HDR:
Yok
Var
Kablo Uzunluğu:
500 cm
Mikrofon:
Var

Logitech MeetUp Webcam Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Montaj Klipsi Var
• Tripod Yuvası Yok
• Genişlik 400 mm
• Yükseklik 104 mm
• Derinlik 85 mm
• Ağırlık 1.04 kg

Logitech MeetUp Webcam İle En Çok Karşılaştırılan Web Kameraları

Logitech MeetUp Webcam Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.