inPOS M530 Yazar Kasa Pos

Ekran Boyutu:
3.5 inç
Barkod Okuyucu Tipi:
Lazer

inPOS M530 Yazar Kasa Pos Fiyatları

İNPOS M530 4G

Satıcı: UnoftechBilisim

6.758,25 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 6768.25
inPOS m530-4G-Yazarkasa pos (ÜCRETSİZ SİM HATTI VE DESTEK)

Satıcı: dorapos

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 6999.00
inPOS m530-4G-Yazarkasa pos (ÜCRETSİZ SİM HATTI VE DESTEK)

Satıcı: AvrupaSoft

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 6999.00
İnpos M530 4G Yeni Nesil Yazar Kasa Pos + Taşıma Çantası

Satıcı: posshop

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 6999.00
Inpos M530 Temassız Yazar Kasa Pos + Taşıma Çantası

Satıcı: posshop

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 6999.00
inPOS M530 Temassız Ve QR Özellikli Yazar Kasa POS - Willy Wonka Defter Hediye 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 6999.00
inPOS M530 Yazar Kasa POS Cihazı 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 6999.00
İnpos M530 Temassız Ve Qr Özellikli Yazar Kasa Pos / Led El Feneri Hediye

Satıcı: dorapos

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6999.00
İnpos M530 4G Yazar Kasa Pos

Satıcı: dorapos

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6999.00
Inpos M530 4G Temassız ve Qr Özellikli Yeni Nesil Yazarkasapos + 2 Paket Pos Rulosu

Satıcı: Hepsi Trend Kozmetik

7.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 7395.00
inPOS İnpos M530 Yazar Kasa Pos 4G

Satıcı: AS BARKOD

7.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 7395.00
İnPOS M530 Yazar Kasa POS 4G

Satıcı: EMBASHOP

8.536,87 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 8546.87

inPOS M530 Yazar Kasa Pos Fiyat Geçmişi

inPOS M530 Yazar Kasa Pos Özellikleri

TEMEL BİLGİLER

ÖDEME VE GÜVENLİK

• Ödeme Alma Nakit Temassız(NFC) Manyetik Çip QR Kod Yemek Kartı Mobil
• Barkod Okuyucu Var
• Barkod Okuyucu Tipi Lazer
• Mali Hafıza 20 yıl
• Güvenlik Standartları EMV Level 1 EMV Level 2 MasterCard PayPass PCI v6.0 Visa PayWave

EKRAN VE GÖRÜNÜM

• Dokunmatik Ekran Var
• Ekran Boyutu 3.5 inç
• Tuş Takımı Fiziksel

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Mobil Bağlantılar 4G-LTE 2G
• Kablolu Bağlantı Ethernet (LAN)

DONANIM VE BATARYA

• Çekirdek Sayısı 4 çekirdek

inPOS M530 Yazar Kasa Pos İle En Çok Karşılaştırılan Yazar Kasa Pos Cihazları

inPOS M530 Yazar Kasa Pos Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.