Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Siyah):
20 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
150 sayfa
Tarayıcı:
Var
Mobil Baskı:
Var

Brother DCP-L1632W-2T Yazıcı Fiyatları

Brother Dcp-L1632w-2T Çok Fonksiyonlu Mono Laser Yazıcı 20Ppm 2 Tam Dolu Toner Wi-Fi

Satıcı: özcan bilgisayar

9.471,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 9471.60
Brother DCP-L1632W-2T Çok Fonksiyonlu Mono Laser Yazıcı 20ppm 2 Tam Dolu Toner Wi-fi

Satıcı: ozcan

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 9499.00
Brother Dcp-L1632W-2T Yazıcı - Tarayıcı - Fotokopi Laser Yazıcı Tonerli

Satıcı: Aptek Teknoloji

9.799,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 9799.02
Brother DCP-L1632W-2T Çok Fonksiyonlu Mono Laser Yazıcı 20ppm 2 Tam Dolu Toner Wi-fi

Satıcı: AptekTeknoloji

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 9999.00
BROTHER DCP-L1632W-2T ÇOK FONKSİYONLU KABLOSUZ MONO LAZER YAZICI + 1 TONER

4 yorum

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 9999.00
Brother Dcp-L1632w-2T Çok Fonksiyonlu Mono Laser Yazıcı 2 Tam Dolu Toner Wi-Fi

Satıcı: APTEK

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 9999.00
Brother DCP-L1632W-2T Çok Fonksiyonlu Mono Laser Yazıcı 20ppm 2 Tam Dolu Toner Wi-Fi

Satıcı: Aptekteknoloji

10.052,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

7 10052.19
Brother DCP-L1632W-2T Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi Laser Yazıcı + 2 Adet Orjinal Tonerli - Siyah

Satıcı: Özcan | 11 yorum

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 10499.00
Brother DCP-L1632W-2T Çok Fonksiyonlu Mono Laser Yazıcı 20ppm 2 Tam Dolu Toner Wi-Fi

Satıcı: Aptek Teknoloji

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 10499.00
Brother DCP-L1632W-2T Mono Laser Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, WiFi (2 Tam Dolu Toner)

Satıcı: netsipariş

10.718,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 10718.06
Brother DCP-L1632W-2T Çok Fonksiyonlu Mono Laser Yazıcı 20ppm 2 Tam Dolu Toner Wi-Fi

Satıcı: MARENTA

11.009,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

11 11009.50
Brother DCP-L1632W-2T Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi Laser Yazıcı + 2 adet Orjinal Tonerli

Satıcı: Smallman

11.444,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 11444.00
Tuba Toptaş Brother DCP-L1632W-2T Mono Lazer Yaz/tar/fot/eth/wıfı (2 Tam Dolu Toner)

Satıcı: MAESKO

13.218,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 13218.51
Brother DCP-L1632W-2T Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi Laser Yazıcı + 2 adet Orjinal Tonerli

Satıcı: Harcabitmez

20.535,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 20545

Brother DCP-L1632W-2T Yazıcı Fiyat Geçmişi

Brother DCP-L1632W-2T Yazıcı Temel Özellikleri

20 sf/dk
150 sayfa
Var

Brother DCP-L1632W-2T Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Siyah
• Azami Baskı Çözünürlüğü 2400 x 600 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 297mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Düz Kağıt Geri Dönüştürülmüş Kağıt
• Baskı Hızı (Siyah) 20 sf/dk

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Toner
• Kartuş/Toner Sayısı 1 adet
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri LCD Ekran (2 Satır)
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri Wi-Fi Direct
• Ethernet Var
• Toplam Kağıt Girişi 150 sayfa
• Bellek 128 mb
• Diğer Özellikler Çift Toner USB 2.0

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarayıcı Çözünürlüğü 600 x 1200 dpi

TASARIM

• Genişlik 385 mm
• Derinlik 340 mm
• Yükseklik 255 mm
• Ağırlık 6.7 kg
• Renk Seçenekleri Siyah

Brother DCP-L1632W-2T Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.