Brother DCP-T430W Yazıcı

Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Toplam Kağıt Girişi:
150 sayfa
Tarayıcı:
Var
Mobil Baskı:
Var

Brother DCP-T430W Yazıcı Fiyatları

BROTHER DCP-T430W ÇOK FONKSİYONLU KABLOSUZ MÜREKKEP TANKLI YAZICI

15 yorum

7.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 7299.00
Brother DCP-T430W Fotokopi Tarayıcı Wi-Fi Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: Aptek Teknoloji

7.643,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 7643.02
Brother DCP-T430W Mürekkep Tanklı Çok Fonksiyonlu Yazıcı 100 Sayfa Kapasite Siyah Renkli

Satıcı: Aptek | 24 yorum

7.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 7799.00
Brother Dcp-t430w Fotokopi, Tarayıcı, Wi-fi, Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: AptekTeknoloji

7.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 7799.00
Brother DCP-T430W Fotokopi, Tarayıcı, Wi-Fi, Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: Aptekteknoloji

7.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 7799.00
Brother Dcp-t430w Fotokopi, Tarayıcı, Wi-fi, Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: Aptek Teknoloji

8.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 8199.00
Brother Dcp-t430w Fotokopi, Tarayıcı, Wi-fi, Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: dualpazar

8.983,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 8983.80
Brother DCP-T430W Fotokopi, Tarayıcı, Wi-Fi, Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: dualpazar

9.780,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 9780.75
Brother Dcp-t430w Fotokopi, Tarayıcı, Wi-fi, Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: Dualpazar

9.844,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 9844.00

Brother DCP-T430W Yazıcı Fiyat Geçmişi

Brother DCP-T430W Yazıcı Temel Özellikleri

150 sayfa
Var

Brother DCP-T430W Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Renkli
• Azami Baskı Çözünürlüğü 1200 x 600 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Düz Kağıt Geri Dönüştürülmüş Kağıt Inkjet Kağıt Parlak Kağıt

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Mürekkep Tankı
• Kartuş/Toner Sayısı 4 adet
• LCD Ekran Yok
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri Wi-Fi Direct
• Toplam Kağıt Girişi 150 sayfa
• Bellek 128 mb
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS
• Diğer Özellikler USB 2.0

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarama Alanı 213 x 295
• Tarayıcı Çözünürlüğü 1200 x 2400 dpi

TASARIM

• Genişlik 390 mm
• Derinlik 343 mm
• Yükseklik 148 mm
• Ağırlık 6.3 kg
• Renk Seçenekleri Siyah

Brother DCP-T430W Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.