Brother DCP-T530DW Yazıcı

Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Toplam Kağıt Girişi:
150 sayfa
Tarayıcı:
Var
Mobil Baskı:
Var

Brother DCP-T530DW Yazıcı Fiyatları

Brother Dcp-T530dw Fotokopi, Tarayıcı, Wi-Fi, Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: Dualpazar

8.475,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 8475.00
Brother DCP-T530DW Fotokopi Tarayıcı Wi-Fi Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: Aptek Teknoloji

8.623,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 8623.02
Brother DCP-T530DW Fotokopi, Tarayıcı, Wi-Fi, Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: Dualpazar

8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 8799.00
Brother Dcp-t530dw Fotokopi, Tarayıcı, Wi-fi, Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: AptekTeknoloji

8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 8799.00
Brother DCP-T530DW Fotokopi, Tarayıcı, Wi-Fi, Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: Aptekteknoloji

8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 8799.00
BROTHER DCP-T530DW ÇOK FONKSİYONLU DUBLEKS KABLOSUZ MÜREKKEP TANKLI YAZICI

15 yorum

8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 8799.00
Brother Dcp-T530dw Fotokopi Tarayıcı Wi-Fi Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: APTEK

8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 8799.00
Brother DCP-T530DW Fotokopi, Tarayıcı, Wi-Fi, Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: dualpazar

8.883,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 8883.00
Brother DCP-T530DW Fotokopi, Tarayıcı, Wi-Fi , Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: bitmeyenkartuş

8.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 8899.00
Brother DCP-T530DW Fotokopi, Tarayıcı, Wi-Fi , Mürekkep Tanklı Yazıcı - Siyah

Satıcı: bitmeyenkartuş

8.914,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 8914.20
Brother Dcp-t530dw Fotokopi, Tarayıcı, Wi-fi, Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: dualpazar

8.928,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 8928.00
Brother DCP-T530DW Fotokopi, Tarayıcı, Wi-Fi , Mürekkep Tanklı Yazıcı - Siyah

Satıcı: Dualpazar | 42 yorum

9.124,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 9124.28
Brother DCP-T530DW Fotokopi, Tarayıcı, Wi-Fi , Mürekkep Tanklı Yazıcı - Siyah

Satıcı: Aptek | 42 yorum

9.124,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

13 9124.28
Brother DCP-T530DW Fotokopi, Tarayıcı, Wi-Fi, Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: Aptek Teknoloji

9.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 9399.00
BROTHER Tank Color A4 Wrl USB DCPT530DW Çok fonksiyonlu

Satıcı: APTEK_TEKNOLOJİ

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

15 9509
BROTHER A4 Renkli DCP-T530DW Çok Fonksiyonlu Dublex Yazıcı Tarayıcı Fotokopi USB 2.0,Kablosuz Tanklı

Satıcı: onlinealisverisyap

9.876,53 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

16 9886.53

Brother DCP-T530DW Yazıcı Fiyat Geçmişi

Brother DCP-T530DW Yazıcı Temel Özellikleri

150 sayfa
Var

Brother DCP-T530DW Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Renkli
• Azami Baskı Çözünürlüğü 1200 x 6000 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Düz Kağıt Geri Dönüştürülmüş Kağıt Inkjet Kağıt Parlak Kağıt

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Mürekkep Tankı
• Kartuş/Toner Sayısı 4 adet
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri LCD Ekran (1 Satır)
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri Wi-Fi Direct
• Toplam Kağıt Girişi 150 sayfa
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS
• Diğer Özellikler USB 2.0

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarama Alanı 213 x 295
• Tarayıcı Çözünürlüğü 1200 x 2400 dpi

TASARIM

• Genişlik 390 mm
• Derinlik 343 mm
• Yükseklik 148 mm
• Ağırlık 7.2 kg
• Renk Seçenekleri Siyah

Brother DCP-T530DW Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.