5.0 (1 oy) / 2 yorum

Brother DCP-T830DW Yazıcı

Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Toplam Kağıt Girişi:
150 sayfa
Tarayıcı:
Var
Mobil Baskı:
Var

Brother DCP-T830DW Yazıcı Fiyatları

Brother DCP-T830DW Fotokopi Tarayıcı Wi-Fi Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: Aptek Teknoloji

11.269,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 11269.02
BROTHER DCP-T830DW ÇOK FONKSİYONLU ADF / DUBLEKS KABLOSUZ MÜREKKEP TANKLI YAZICI

5 yorum

11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 11499.00
Brother Dcp-T830dw Fotokopi Tarayıcı Wi-Fi Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: APTEK

11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 11499.00
Brother Dcp-T830dw Fotokopi, Tarayıcı, Renkli Mürekkep Tanklı Yazıcı Wi-Fi

Satıcı: Dualpazar

11.824,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 11824.70
Brother DCP-T830DW Mürekkep Tanklı Çok Fonksiyonlu Yazıcı 150 Sayfa Kapasiteye Sahip - Siyah

Satıcı: Aptek | 9 yorum

11.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 11900.00
Brother MFC-T830DW Fotokopi, Tarayıcı, Renkli Mürekkep Tanklı Yazıcı Wi-Fi

Satıcı: Aptek Teknoloji

12.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 12199.00
Brother DCP-T830DW Fotokopi Tarayıcı Wi-Fi Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: netsipariş

12.729,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 12729.81
Brother DCP-T830DW Renkli Tanklı Yazıcı - Siyah - Sarı - Magenta - Cyan

Satıcı: karbiltrabzon | 1 yorum

13.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 13500.00
Brother Dcp-T830Dw Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi Wi-Fi Renkli Mürekkepli Tanklı Yazıcı

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

15.497,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 15497.02
Brother Dcp-T830Dw Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi Wi-Fi Renkli Mürekkepli Tanklı Yazıcı

Satıcı: Pazareyle

15.497,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 15497.02

Brother DCP-T830DW Yazıcı Fiyat Geçmişi

Brother DCP-T830DW Yazıcı Temel Özellikleri

150 sayfa
Var

Brother DCP-T830DW Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Renkli
• Azami Baskı Çözünürlüğü 1200 x 6000 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 297mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Düz Kağıt Geri Dönüştürülmüş Kağıt Inkjet Kağıt Parlak Kağıt
• Çift Taraflı Baskı Otomatik

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Mürekkep Tankı
• Kartuş/Toner Sayısı 4 adet
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri LCD Ekran (1 Satır)
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri Wi-Fi Direct Apple AirPrint Brother iPrint&Scan Mopria (Android)
• Toplam Kağıt Girişi 150 sayfa
• Bellek 128 mb
• Diğer Özellikler USB 2.0

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarama Alanı A4 (210 x 397mm)
• Tarayıcı Çözünürlüğü 1200 x 600 dpi
• ADF (Belge Besleme) Var
• ADF Kapasitesi 20 sayfa

TASARIM

• Genişlik 435 mm
• Derinlik 418 mm
• Yükseklik 180 mm
• Ağırlık 9.6 kg
• Renk Seçenekleri Siyah

Brother DCP-T830DW Yazıcı Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Hero Profil Resmi

12 yorum

Hero 1200 x 6000 dpi'ye kadar baskı çözünürlüğü var
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Hero Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.