Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Siyah):
20 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
150 sayfa
Tarayıcı:
Yok
Mobil Baskı:
Var

Brother HL-L1232W-2T Yazıcı Fiyatları

BROTHER HL-L1232W-2T KABLOSUZ MONO LAZER YAZICI + 1 TONER

6 yorum

7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 7499.00
Brother HL-L1232W-2T Mono Laser Yazıcı 2 Tam Dolu Toner Wi-Fi

Satıcı: OZCAN

7.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 7599.00
Brother HL-L1232W-2T Mono Laser Yazıcı 20ppm (2 Tam Dolu Toner) (WiFi) (A4)

Satıcı: Marenta

7.770,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 7770.00
Brother HL-L1232W-2T Mono Laser Yazıcı 20ppm (2 Tam Dolu Toner) (WiFi) (A4)

Satıcı: ozcan

7.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 7799.00
Brother Hl-L1232w-2T Mono Laser Yazıcı 20Ppm (2 Tam Dolu Toner) (Wifi) (A4)

Satıcı: özcan bilgisayar

7.837,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 7837.50
Brother HL-L1232W-2T Mono Laser Yazıcı 2 Tam Dolu Toner Wi-Fi

Satıcı: Aptek Teknoloji

7.839,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 7839.02
Brother HL-L1232W-2T Mono Laser Yazıcı 20ppm 2 Tam Dolu Toner Wi-Fi A4

Satıcı: Aptekteknoloji

7.840,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 7840.49
Brother HL-L1232W-2T Mono Laser Yazıcı 20PPM (2 Tam Dolu Toner) (Wifi) (A4) - Siyah - Beyaz

Satıcı: Özcan | 4 yorum

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 7999.00
Brother Hl-L1232w-2T Mono Laser Yazıcı 2 Tam Dolu Toner Wi-Fi

Satıcı: APTEK

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 7999.00
Brother HL-L1232W-2T Mono Laser Yazıcı 20ppm 2 Tam Dolu Toner Wi-Fi A4

Satıcı: MARENTA

8.235,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 8235.30
Brother HL-L1232W-2T Mono Laser Yazıcı 20ppm 2 Tam Dolu Toner Wi-Fi A4

Satıcı: Aptek Teknoloji

8.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 8249.00
Brother HL-L1232W-2T Mono Lazer Usb/wıfı A4 Yazıcı 2 Tam Dolu Tonerli - Beyaz

Satıcı: Özcan | 1 yorum

8.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 8250.00
Brother HL-L1232W-2T Mono Laser Yazıcı 20ppm 2 Tam Dolu Toner Wi-Fi A4

Satıcı: MARENTA

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 8499.00
Brother Hl-l1232w-2t Mono Lazer Yazıcı/wıfı (2 Tam Dolu Toner)

Satıcı: Teknoteg

10.137,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 10147
BROTHER HL-L1232W-2T MONO LAZER YAZICI/WIFI (2 TAM DOLU TONER)

Satıcı: ACF Teknoloji

11.775,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 11785

Brother HL-L1232W-2T Yazıcı Fiyat Geçmişi

Brother HL-L1232W-2T Yazıcı Temel Özellikleri

20 sf/dk
150 sayfa
Yok
Var

Brother HL-L1232W-2T Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Siyah
• Azami Baskı Çözünürlüğü 2400 x 600 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 297mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Düz Kağıt Geri Dönüştürülmüş Kağıt
• Baskı Hızı (Siyah) 20 sf/dk

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Toner
• Kartuş/Toner Sayısı 1 adet
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri Wi-Fi Direct
• Toplam Kağıt Girişi 150 sayfa
• Bellek 64 mb
• Diğer Özellikler Çift Toner USB 2.0

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Yok
• ADF (Belge Besleme) Yok

TASARIM

• Genişlik 340 mm
• Derinlik 238 mm
• Yükseklik 189 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Brother HL-L1232W-2T Yazıcı İle En Çok Karşılaştırılan Yazıcılar

Brother HL-L1232W-2T Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.