Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Toplam Kağıt Girişi:
250 sayfa
Tarayıcı:
Var

Brother MFC-J3940DW Yazıcı Fiyatları

BROTHER A3 MFC-J3940DW RENKLI ÇOK FONKSİYONLU FAXLI YAZICI USB-ETHERNET-KABLOSUZ

Satıcı: onlinealisverisyap

26.848,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 26848.00
Brother MFC-J3940DW Tarayıcı + Fotokopi + Faks Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: onlinealisverisyap

27.397,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 27397.98
Brother MFC-J3940DW WIFI Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: onlinealisverisyap

27.429,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 27429.49
BROTHER A3 MFC-J3940DW RENKLI ÇOK FONKSİYONLU FAXLI YAZICI USB-ETHERNET-KABLOSUZ

Satıcı: ZmTeknoloji

27.462,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 27462.00
Brother MFC-J3940DW WIFI Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: zmteknoloji

27.631,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

5 27631.37
Brother MFC-J3940DW Tarayıcı + Fotokopi + Faks Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

28.841,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 28841.91
Brother MFC-J3940DW Tarayıcı + Fotokopi + Fax Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: KASVABİLİŞİM

29.006,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 29006.59
Brother MFC-J3940DW Tarayıcı + Fotokopi + Fax Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: Lowell Teknoloji

30.078,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 30078.73
Brother MFC-J3940DW Prn Muf Ink Col MFC-J3940DW A3 Yazıcı - Beyaz

Satıcı: onlinealisverisyap | 2 yorum

30.444,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 30444.13
Brother A3 MFC-J3940DW Renklı Çok Fonksiyonlu Faxlı Yazıcı Usb-Ethernet-Kablosuz - Siyah - Beyaz

Satıcı: Lowell Teknoloji

31.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 31429.00
Brother MFC-J3940DW Yazıcı+Tarayıcı+Fotokopi+Faks Wi-Fi A3 Renkli Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: Lowell Teknoloji

31.609,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

11 31609.00
Brother A3/A4 Renkli MFC-J3940DW Yazıcı Tarayıcı Fotokopi USB 2.0,Ethernet,Kablosuz

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

35.814,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

12 35814.13

Brother MFC-J3940DW Yazıcı Fiyat Geçmişi

Brother MFC-J3940DW Yazıcı Temel Özellikleri

250 sayfa
Var

Brother MFC-J3940DW Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Siyah
• Azami Baskı Çözünürlüğü 1200 x 4800 px
• Azami Kağıt Boyutu A3 (297 x 420mm) A4 (210 x 397mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Düz Kağıt Fotoğraf Kağıdı Geri Dönüştürülmüş Kağıt Parlak Kağıt
• Çift Taraflı Baskı Otomatik

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Kartuş
• Kartuş/Toner Sayısı 1 adet
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri Dokunmatik Ekran (3.5 INC)
• Wi-Fi Var
• Toplam Kağıt Girişi 250 sayfa
• Bellek 256 mb
• Diğer Özellikler USB 2.0

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarama Alanı 295mm x 429.8mm
• Tarayıcı Çözünürlüğü 1200 x 2400 dpi
• ADF (Belge Besleme) Var
• ADF Kapasitesi 50 sayfa

TASARIM

• Genişlik 576 mm
• Derinlik 477 mm
• Yükseklik 375 mm
• Ağırlık 23.4 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz

Brother MFC-J3940DW Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.