Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Renkli):
31 sf/dk
Baskı Hızı (Siyah):
31 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
300 sayfa
Tarayıcı:
Var

Brother MFC-L8690CDW Yazıcı Fiyatları

Brother MFC-L8690CDW-2BK Wifi Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: TechnoPusulan | 2 yorum

33.015,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

1 33015.00
Brother MFC-L8690CDW Wifi Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: HizliKartusLTD

33.108,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 33108.40
Dörtel Tedarik Mfc-L8690Cdw Fotokopi Tarayıcı Faks Wi-Fi Renkli Lazer Yazıcı (Brother Türkiye Garantili)

Satıcı: Dörtel Tedarik

34.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 34580.00
Brother MFC-L8690CDW Çok Fonksiyonlu Renkli Lazer Yazıcı - Beyaz

Satıcı: Hızlıkartuş

35.600,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 35600.43
Brother MFC-L8690CDW Fotokopi+Tarayıcı+Faks+Wi-Fi Renkli Lazer Yazıcı (Brother Türkiye Garantili)

Satıcı: Brother Dikiş | 7 yorum

35.650,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 35650.44
Brother Mfc-l8690cdw Fotokopi Tarayıcı Faks Wi-fi Renkli Lazer Yazıcı (Brother Türkiye Garantili)

Satıcı: HIZLI KARTUŞ

35.786,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 35786.09
Brother MFC-L8690CDW Color Lazer Yazıcı

Satıcı: EESİLTONER

50.661,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 50661.84
Tonersepeti Brother MFC-L8690CDW Color Lazer Yazıcı

Satıcı: TONERSEPETİ

56.375,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 56375.45
Brother Renkli Laser Mfp Fakslı Wifi 31ppm A4 Yazıcı Mfc-l8690cdw

Satıcı: TONERSEPETİ

57.875,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 57875.45

Brother MFC-L8690CDW Yazıcı Fiyat Geçmişi

Brother MFC-L8690CDW Yazıcı Temel Özellikleri

31 sf/dk
300 sayfa
Var
Mobil Baskı:
Var

Brother MFC-L8690CDW Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Renkli
• Azami Baskı Çözünürlüğü 2400 x 600 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 15 sn
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) 15 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 31 sf/dk
• Baskı Hızı (Renkli) 31 sf/dk

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Toner
• Kartuş/Toner Sayısı 4 adet
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri Dokunmatik Ekran (9.3 cm)
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri Wi-Fi Direct Apple AirPrint Brother iPrint&Scan Cortado Workplace Google Cloud Print Mopria
• Ethernet Var
• Toplam Kağıt Girişi 300 sayfa
• İşlemci 800 mhz
• Bellek 1024 mb
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS Linux Windows Server
• Diğer Özellikler USB Girişi

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarayıcı Çözünürlüğü 1200 x 2400 dpi
• ADF (Belge Besleme) Var
• ADF Kapasitesi 50 sayfa

TASARIM

• Genişlik 435 mm
• Derinlik 526 mm
• Yükseklik 539 mm
• Ağırlık 28.7 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz

Brother MFC-L8690CDW Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.