Brother MFC-T930DW Yazıcı

Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Toplam Kağıt Girişi:
230 sayfa
Tarayıcı:
Var
Mobil Baskı:
Var

Brother MFC-T930DW Yazıcı Fiyatları

Brother MFC-T930DW Fotokopi Tarayıcı Faks Wi-Fi Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: Aptek Teknoloji

14.209,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 14209.02
Brother MFC-T930DW Fotokopi, Tarayıcı, Faks,wi-Fi, Mürekkep Tanklı Yazıcı - Siyah

Satıcı: Aptek | 10 yorum

14.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 14499.00
BROTHER MFC-T930DW ÇOK FONKSİYONLU FAKS / ADF / DUBLEKS KABLOSUZ MÜREKKEP TANKLI YAZICI

4 yorum

14.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 14499.00
Brother Mfc-T930dw Fotokopi Tarayıcı Faks Wi-Fi Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: APTEK

14.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 14499.00
Brother MFC-T930DW Fotokopi, Tarayıcı, Faks,wi-Fi, Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: Aptekteknoloji

14.499,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 14499.01
Brother Mfc-t930dw Fotokopi, Tarayıcı, Faks,wi-fi, Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: AptekTeknoloji

14.656,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 14656.60
Brother MFC-T930DW Fotokopi, Tarayıcı, Faks,wi-Fi, Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: Aptek Teknoloji

15.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 15299.00
Brother Mfc-t930dw Fotokopi, Tarayıcı, Faks,wi-fi, Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: dualpazar

15.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 15499.00
Brother MFC-T930DW Fotokopi Tarayıcı Faks Wi-Fi Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: netsipariş

16.215,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 16215.28
Brother Mfc-T930dw Tanklı Sistem Çok Fonksiyonlu Yazıcı (Wi-Fi,Eth,Usb,Adf)

Satıcı: Netsiparis

16.303,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 16303.50
Brother MFC-T930DW Fotokopi, Tarayıcı, Faks,wi-Fi, Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: netsiparis

16.980,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 16980.29
Brother MFC-T930DW Fotokopi, Tarayıcı, Faks,wi-Fi, Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: Dualpazar

18.216,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 18216.00

Brother MFC-T930DW Yazıcı Fiyat Geçmişi

Brother MFC-T930DW Yazıcı Temel Özellikleri

230 sayfa
Var

Brother MFC-T930DW Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Renkli
• Azami Baskı Çözünürlüğü 1200 x 600 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Düz Kağıt Geri Dönüştürülmüş Kağıt Inkjet Kağıt Parlak Kağıt
• Çift Taraflı Baskı Otomatik

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Mürekkep Tankı
• Kartuş/Toner Sayısı 4 adet
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri Brother iPrint&Scan LCD Ekran (1.8 İnç)
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri Wi-Fi Direct
• Ethernet Var
• Toplam Kağıt Girişi 230 sayfa
• Diğer Özellikler USB 2.0

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarama Alanı A4 (210 x 397mm)
• Tarayıcı Çözünürlüğü 1200 x 2400 dpi
• ADF (Belge Besleme) Var
• ADF Kapasitesi 20 sayfa

TASARIM

• Genişlik 435 mm
• Derinlik 418 mm
• Yükseklik 180 mm
• Ağırlık 9.7 kg
• Renk Seçenekleri Siyah

Brother MFC-T930DW Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.