Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Siyah):
29 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
150 sayfa
Tarayıcı:
Var
Kenarlıksız Baskı:
Var

Canon I-Sensys MF272DW Yazıcı Fiyatları

Canon I-Sensys Mf272dw Lazer Yazıcı Wi-Fi Siyah Beyaz Print Scan Copy 13.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 13799.00
Canon i-Sensys MF272DW WIFI Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: bitmeyenkartus

13.949,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 13949.07
CANON i-SENSYS MF272DW, Lazer Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Wifi, Lan, Duplex

Satıcı: bitmeyenkartuş

14.699,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 14699.02
Canon i-Sensys MF272DW WIFI Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: Netsiparis

14.705,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 14705.81
Canon I-Sensys Mf272dw Mono Lazer Yaz/Tar/Fot/Dub/Eth/Wıfı

Satıcı: Netsiparis

14.775,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 14775.10
Canon i-Sensys MF272DW Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Mono Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: netsipariş

14.779,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

6 14779.18
Canon i-SENSYS MF272DW Çok Fonksiyonlu - Beyaz

Satıcı: Hepsiburada | 11 yorum

14.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 14799.00
Canon i-SENSYS MF272DW Çok Fonksiyonlu

Satıcı: netsiparis

15.119,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

8 15129.06
CANON MF272DW MONO YAZ-TAR-FOT ETH WI-FI DUBLEKS

Satıcı: Nethouse

15.119,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 15119.06
CANON MF272DW MONO YAZ-TAR-FOT ETH WI-FI DUBLEKS

Satıcı: netsiparis

15.224,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 15224.84
Canon I-Sensys MF272DW, Lazer Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Wifi, Lan, Duplex, Orijinal Tonerli - Siyah

Satıcı: ArvenBilişim

15.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 15400.00
Canon İ-Sensys Mf272dw Yazıcı Tarayıcı Fotokopi

Satıcı: Kraft Online

15.497,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 15497.40
Canon I-sensys Mf272dw Mono Lazer Yaz/tar/fot/dub/eth/wıfı

Satıcı: Nethouse

15.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 15499.00
Canon İ-sensys Mf272dw, Lazer Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Wifi, Lan, Duplex, Orijinal Tonerli

Satıcı: Bitmeyen Kartuş

15.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 15879.00
Canon i-SENSYS MF272DW Yazıcı+Tarayıcı+Fotokopi USB A4 Mono Lazer Yazıcı (Siyah)

Satıcı: Lowell Teknoloji

16.464,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 16464.00
CANON I-SENSYS MF272DW MONO LAZER YAZ/TAR/FOT/DUB/ETH/WIFI

Satıcı: ACF Teknoloji

22.272,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 22282

Canon I-Sensys MF272DW Yazıcı Fiyat Geçmişi

Canon I-Sensys MF272DW Yazıcı Temel Özellikleri

29 sf/dk
150 sayfa
Var
Mobil Baskı:
Var

Canon I-Sensys MF272DW Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Siyah
• Azami Baskı Çözünürlüğü 2400 x 600 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 297mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Ağır Kağıt Düz Kağıt Etiket Geri Dönüştürülmüş Kağıt İnce Kağıt Kartpostal Zarf
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 5.4 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 29 sf/dk
• Fotoğraf Baskısı Yok
• Çift Taraflı Baskı Otomatik
• Kenarlıksız Baskı Var

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Toner
• Kartuş/Toner Sayısı 1 adet
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri LCD Ekran (5 Satır)
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri Apple AirPrint Canon PRINT Business Mopria (Android)
• Ethernet Var
• Toplam Kağıt Girişi 150 sayfa
• İşlemci 1200 mhz
• Bellek 256 mb
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS
• Diğer Özellikler USB 2.0

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarama Alanı 216 x 297
• Tarayıcı Çözünürlüğü 600 x 600 dpi
• ADF (Belge Besleme) Var

TASARIM

• Genişlik 372 mm
• Derinlik 320 mm
• Yükseklik 271 mm
• Ağırlık 11.6 kg
• Renk Seçenekleri Siyah

Canon I-Sensys MF272DW Yazıcı İle En Çok Karşılaştırılan Yazıcılar

Canon I-Sensys MF272DW Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.