Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Siyah):
29 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
150 sayfa
Tarayıcı:
Var
Kenarlıksız Baskı:
Var

Canon I-Sensys MF275DW Yazıcı Fiyatları

Canon I-Sensys MF275DW Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi + Faks Mono Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı - Siyah

Satıcı: bitmeyenkartuş

15.659,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 15659.07
Canon I-Sensys Mf275dw Mono Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı Mf275dw

Satıcı: ofismakine

15.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 15599.00
Canon I-Sensys MF275DW Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi + Faks Mono Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı - Siyah

Satıcı: Özcan | 18 yorum

15.810,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 15810.00
Canon Mf275dw Mono Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: bitmeyenkartus

15.848,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 15848.30
Canon MF275DW Mono Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: ozcan

15.996,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 15996.00
Canon MF275DW Mono Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: ofismakine

16.042,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 16042.50
Canon i-Sensys MF275DW Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi + Faks Mono Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: Fırsat Diyarım

17.003,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 17003.66
Canon i-SENSYS MF275DW, Lazer Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Wifi, Lan, Duplex

Satıcı: Bitmeyen Kartuş

17.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 17379.00
Canon I-Sensys MF275DW, Lazer Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Fax, Wifi, Lan, Duplex

Satıcı: Özcan

17.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 17700.00
Canon i-Sensys MF275DW Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi + Faks Mono Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: tonersatisi

18.130,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 18130.00
CANON MF275DW A4 Siyah Çok Fonksiyonlu Faxlı Dublex Laser Yazıcı USB 2.0.Ethernet.Kablosuz

Satıcı: onlinealisverisyap

18.546,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 18546.00
I-SENSYS MF275DW

Satıcı: netsiparis

18.925,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

12 18935.33
CANON MF275DW A4 Siyah Çok Fonksiyonlu Faxlı Dublex Laser Yazıcı USB 2.0.Ethernet.Kablosuz

Satıcı: ZmTeknoloji

18.944,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 18944.00
Canon i-SENSYS MF275DW Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı (MF275DW) 19.207,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 19217
CANON LASER MF275DW YAZ-TAR-FOT-FAX WI-FI ETH

Satıcı: netsiparis

19.409,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 19409.19
CANON LASER MF275DW YAZ-TAR-FOT-FAX WI-FI ETH

Satıcı: TEKNOMEDA

19.420,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 19420.24
Canon MF275DW Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi Mono Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: tonersatisi

19.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 19500.00

Canon I-Sensys MF275DW Yazıcı Fiyat Geçmişi

Canon I-Sensys MF275DW Yazıcı Temel Özellikleri

29 sf/dk
150 sayfa
Var
Mobil Baskı:
Var

Canon I-Sensys MF275DW Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Siyah
• Azami Baskı Çözünürlüğü 2400 x 600 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Ağır Kağıt Düz Kağıt Etiket Geri Dönüştürülmüş Kağıt İnce Kağıt Kartpostal Zarf
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 7.1 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 29 sf/dk
• Fotoğraf Baskısı Yok
• Çift Taraflı Baskı Otomatik
• Kenarlıksız Baskı Var

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Toner
• Kartuş/Toner Sayısı 1 adet
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri lcd Ekran (6 satır)
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri Apple AirPrint Canon PRINT Business Mopria (Android)
• Ethernet Var
• Toplam Kağıt Girişi 150 sayfa
• İşlemci 1200 mhz
• Bellek 256 mb
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS Linux
• Diğer Özellikler USB 2.0

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarama Alanı 216 x 297
• Tarayıcı Çözünürlüğü 600 x 600 dpi
• ADF (Belge Besleme) Var
• ADF Kapasitesi 35 sayfa

TASARIM

• Genişlik 390 mm
• Derinlik 374 mm
• Yükseklik 368 mm
• Ağırlık 11.4 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz

Canon I-Sensys MF275DW Yazıcı İle En Çok Karşılaştırılan Yazıcılar

Canon I-Sensys MF275DW Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.