Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Siyah):
38 sf/dk
Tarayıcı:
Var
Mobil Baskı:
Var

Canon I-Sensys MF455DW Yazıcı Fiyatları

Canon i-Sensys MF455DW Wi-Fi Çok Fonksiyonlu Mono Lazer Yazıcı

Satıcı: ofisburo

18.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 18800.00
Canon Mf455dw Siyah Beyaz Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: ofismakine

19.315,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 19315.38
Canon İ-Sensys Mf455dw Wi-Fi Çok Fonksiyonlu Mono Lazer Yazıcı

Satıcı: özcan bilgisayar

19.635,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 19635.00
Canon MF455DW Wi-Fi Faks Mono Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: OZCAN

19.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 19800.00
Canon MF455DW Wi-Fi Faks Mono Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: tonersatisi

20.041,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 20041.00
Canon MF455DW LAZER YAZ/TAR/FOT/FAX Wi-Fi A4

Satıcı: ofismakine

21.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 21700.00
Canon Mf455dw Siyah Beyaz Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: ofismakine

21.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

7 21750.00
Canon I-Sensys MF455DW Çok Fonksiyonlu Mono Lazer Yazıcı - Beyaz

Satıcı: ofismakine

21.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 21950.00
Canon MF455DW LAZER YAZ/TAR/FOT/FAX Wi-Fi A4

Satıcı: MESA TEDARİK TEKNOLOJİ

22.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 22500.00
Canon i-Sensys MF455DW Wifi + Fax + Fotokopi + Tarayıcı Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: Kraft Online

29.076,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 29076.56
Canon I-Sensys MF455DW (5161C006) Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi + Fax Çok Fonksiyonlu Mono Lazer Yazıcı (Türkiye Garantili) - Beyaz

Satıcı: SPECTRE TONER

33.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 33000.00
Canon Mf455dw Lazer Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Fax, Wifi, Lan

Satıcı: AramadanAL

41.090,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 41090.30

Canon I-Sensys MF455DW Yazıcı Fiyat Geçmişi

Canon I-Sensys MF455DW Yazıcı Temel Özellikleri

38 sf/dk
Var

Canon I-Sensys MF455DW Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Siyah
• Azami Baskı Çözünürlüğü 1200 x 1200 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 297mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Ağır Kağıt Düz Kağıt Etiket Geri Dönüştürülmüş Kağıt İnce Kağıt Kartpostal Zarf
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 5.5 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 38 sf/dk

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Toner
• Kartuş/Toner Sayısı 1 adet
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri Dokunmatik Ekran (12.7 cm)
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri Apple AirPrint Canon PRINT Business Mopria (Android)
• İşlemci 800 (x2) mhz
• Bellek 1024 mb
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS Linux
• Diğer Özellikler USB 2.0

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarama Alanı 216 x 297
• Tarayıcı Çözünürlüğü 600 x 600 dpi
• ADF (Belge Besleme) Var
• ADF Kapasitesi 50 sayfa

TASARIM

• Genişlik 453 mm
• Derinlik 464 mm
• Yükseklik 392 mm
• Ağırlık 17.2 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz

Canon I-Sensys MF455DW Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.