Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Siyah):
40 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
250 sayfa
Tarayıcı:
Var
Kenarlıksız Baskı:
Var

Canon I-Sensys MF465DW Yazıcı Fiyatları

Canon İ-Sensys Mf465dw Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: ofismakine

21.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 21599.00
Canon İ-Sensys Mf465dw Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: ofismakine

21.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 21599.00
Canon i-Sensys MF465DW Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: Tekotech

21.738,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 21738.75
Canon İ-Sensys MF465DW Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: ofismakine

21.808,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 21808.50
Canon I-Sensys MF465DW Yazıcı

Satıcı: TEKOTECH | 1 yorum

23.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 23400.00
Canon i-Sensys MF465DW Tarayıcı + Fotokopi + Faks Mono Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: Mesa Tedarik Teknoloji

24.430,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 24430.60
Canon Laser Mf465Dw Yaz-Tar-Fot-Fax Wi-Fi+Ethernet

Satıcı: Mesa Tedarik Teknoloji

24.430,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 24430.60
Canon MF465DW Lazer Yaz/tar/fot A4 Wi-Fi - Beyaz

Satıcı: ofismakine

24.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 24500.00
Canon Laser Yaz-Tar-Fot-Fax Wi-Fi+Ethernet

Satıcı: YBM BÜRO

24.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 24950.00
Canon Laser Yaz-Tar-Fot-Fax Wi-Fi+Ethernet

Satıcı: MESA TEDARİK TEKNOLOJİ

25.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 25990.00
CANON I-SENSYS MF465DW MONO LAZER YAZ/TAR/FOT/FAX/DUB/ETH/WIFI

Satıcı: KUANTUM

26.090,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 26090.96
Tonersepeti Canon i-SENSYS MF465dw yazıcı

Satıcı: TONERSEPETİ

26.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 26250.00
CANON I-SENSYS MF465DW MONO LAZER YAZ/TAR/FOT/FAX/DUB/ETH/WIFI

Satıcı: MAESKO

28.615,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

13 28615.34
CANON İ-SENSYS MF465DW FOTOKOPİ MAKİNESİ

Satıcı: SEYCOM

30.740,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 30750

Canon I-Sensys MF465DW Yazıcı Fiyat Geçmişi

Canon I-Sensys MF465DW Yazıcı Temel Özellikleri

40 sf/dk
250 sayfa
Var
Mobil Baskı:
Var

Canon I-Sensys MF465DW Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Siyah
• Azami Baskı Çözünürlüğü 1200 x 1200 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 297mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Ağır Kağıt Düz Kağıt Etiket Geri Dönüştürülmüş Kağıt İnce Kağıt Kartpostal Zarf
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 5 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 40 sf/dk
• Fotoğraf Baskısı Yok
• Kenarlıksız Baskı Var

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Toner
• Kartuş/Toner Sayısı 1 adet
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri Dokunmatik Ekran (12.7 cm)
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri Apple AirPrint Canon PRINT Business Mopria (Android)
• Ethernet Var
• Toplam Kağıt Girişi 250 sayfa
• İşlemci 1200 mhz
• Bellek 1024 mb
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS
• Diğer Özellikler USB 2.0

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarama Alanı 216 x 297
• Tarayıcı Çözünürlüğü 600 x 600 dpi
• ADF (Belge Besleme) Var
• ADF Kapasitesi 50 sayfa

TASARIM

• Genişlik 420 mm
• Derinlik 460 mm
• Yükseklik 375 mm
• Ağırlık 16.3 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah

Canon I-Sensys MF465DW Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.