Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Renkli):
33 sf/dk
Baskı Hızı (Siyah):
33 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
250 sayfa
Tarayıcı:
Var

Canon I-Sensys MF752CDW Yazıcı Fiyatları

Canon i-Sensys MF752CDW Wifi Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: MaralTekno

20.994,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 21004
Canon İ-Sensys Mf752cdw Iı 5455C012 Renkli Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: Poyraz Toner

21.158,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 21158.10
Canon I-Sensys MF752CDW Wıfı Renkli Çok Fonksıyonlu Yazıcı - Beyaz

Satıcı: Sistemkopi | 17 yorum

21.423,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 21423.56
Canon I-Sensys Mf752cdw Renkli Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı Orjinal Tonerli

Satıcı: özcan bilgisayar

21.620,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 21620.00
Canon i-Sensys MF752CDW Wifi Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: ofisdonanim

21.899,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 21899.64
CANON LASER MFP I-S MF752CDW MF752CDW

Satıcı: sistemkopi

22.180,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 22180.50
CANON MF752Cdw A4 Renkli Çok Fonksiyonlu Laser Yazıcı USB 2.0.Ethernet.Kablosuz

Satıcı: onlinealisverisyap

22.598,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 22608
Canon i-SENSYS MF752Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI Dakikada 33 Sayfa WLAN, 5455C012, Beyaz

Satıcı: onlinealisverisyap

23.061,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 23071.33
Canon I-Sensys MF752CDW Dubleks Wifi Lazer Yazıcı - Beyaz

Satıcı: ofismakine | 15 yorum

23.061,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 23061.33
Canon i-Sensys MF752CDW Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: onlinealisverisyap

23.061,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 23061.33
Canon i-Sensys MF752CDW Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: OZCAN

24.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

11 24000.00
Canon I-Sensys MF752CDW Wıfı Renkli Çok Fonksıyonlu Yazıcı

Satıcı: Bitmeyen Kartuş

24.260,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 24260.00
Canon i-SENSYS MF752CDW Çok Fonksiyonlu Yazıcı 24.295,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 24305
Canon I-Sensys MF752CDW Wıfı Renkli Çok Fonksıyonlu Yazıcı

Satıcı: sistemkopi

24.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 24500.00
Canon i-Sensys MF752CDW WIFI Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: Technobag

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

15 24999.00
CANON i-SENSYS MF752CDW II, Renkli Lazer Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Wifi, Lan, Duplex, ORİJİNAL TONERLİ

Satıcı: UZMANLARPC

25.554,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

16 25554.52

Canon I-Sensys MF752CDW Yazıcı Fiyat Geçmişi

Canon I-Sensys MF752CDW Yazıcı Temel Özellikleri

33 sf/dk
250 sayfa
Var
Kenarlıksız Baskı:
Var
Mobil Baskı:
Var

Canon I-Sensys MF752CDW Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Renkli
• Azami Baskı Çözünürlüğü 1200 x 1200 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Ağır Kağıt Delikli Kağıt Düz Kağıt Etiket Geri Dönüştürülmüş Kağıt İnce Kağıt Kartpostal Kuşe Kağıt Renkli Kağıt Zarf
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 7.1 sn
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) 7.1 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 33 sf/dk
• Baskı Hızı (Renkli) 33 sf/dk
• Çift Taraflı Baskı Otomatik
• Kenarlıksız Baskı Var

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Toner
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri Dokunmatik Ekran (12.7 cm)
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri Apple AirPrint Canon PRINT Business Mopria (Android)
• Ethernet Var
• Toplam Kağıt Girişi 250 sayfa
• İşlemci 2400 mhz
• Bellek 1024 mb
• Diğer Özellikler USB 2.0

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarama Alanı A4 (210 x 397mm)
• Tarayıcı Çözünürlüğü 600 x 600 dpi
• ADF (Belge Besleme) Var
• ADF Kapasitesi 50 sayfa

TASARIM

• Genişlik 425 mm
• Derinlik 461 mm
• Yükseklik 430 mm
• Ağırlık 23.3 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz

Canon I-Sensys MF752CDW Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.