Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Siyah):
33 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
250 sayfa
Tarayıcı:
Var
Mobil Baskı:
Var

Canon I-Sensys MF754CDW Yazıcı Fiyatları

Canon i-SENSYS MF754cdw (5455C009AA) Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi + Faks Renkli Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: HIZLI KARTUŞ

24.148,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 24158
Canon i-Sensys MF754CDW Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi + Faks Renkli Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: Technobag

26.319,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 26319.06
CANON MF754Cdw A4 Renkli Çok Fonksiyonlu Faxlı Laser Yazıcı USB 2.0.Ethernet.Kablosuz

Satıcı: onlinealisverisyap

26.491,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 26501
Canon MF754CDW RENKLI LASER YAZ/TAR/FOT/FAX/ETH/WIFI/DUB

Satıcı: ofismakine

26.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 26950.00
Canon i-Sensys MF754CDW Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi + Faks Renkli Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: tonersatisi

26.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 26950.00
Canon i-Sensys MF754CDW Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi + Faks Renkli Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: Papillonshop

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 27009
Canon i-Sensys MF754CDW Renkli Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: Technobag

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 26999.00
Canon i-Sensys MF754CDW WIFI Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: onlinealisverisyap

27.062,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 27062.97
Canon i-Sensys MF754CDW WIFI Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: AKNOLOJİ

27.177,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 27177.39
Canon Mf754cdw A4 Renkli Çok Fonksiyonlu Faxlı Laser Yazıcı Usb 2.0,Ethernet,Kablosuz

Satıcı: onlinealisverisyap

27.178,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 27178.20
İ-Sensys Mf754cdw Çok Fonksiyonlu

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

27.231,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 27231.90
Canon i-Sensys MF754CDW Renkli Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: onlinealisverisyap

28.103,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 28103.12
Canon MF754CDW Renkli Laser Yazıcı Tar/fot/fax A4 (Wi-Fi) - Siyah - Sarı - Magenta - Cyan

Satıcı: Tonerkopi TrendTekno

29.005,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

13 29005.25
Canon MF754CDW Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi-Faks Dubleks WI-FI Ethernet Renkli Çok Fonksiyonlu Yazıcı - Beyaz

Satıcı: Teknomerkezim | 16 yorum

29.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 29399.00
Canon MF754CDW RENKLI LAZER YAZ/TAR/FOT/FAX/ETH/WIFI/DUB

Satıcı: JADDA

29.884,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 29884.76

Canon I-Sensys MF754CDW Yazıcı Fiyat Geçmişi

Canon I-Sensys MF754CDW Yazıcı Temel Özellikleri

33 sf/dk
250 sayfa
Var

Canon I-Sensys MF754CDW Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Renkli
• Azami Baskı Çözünürlüğü 1200 x 1200 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Ağır Kağıt Delikli Kağıt Düz Kağıt Etiket Geri Dönüştürülmüş Kağıt İnce Kağıt Kartpostal Kuşe Kağıt Renkli Kağıt Zarf
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 7.1 sn
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) 7.1 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 33 sf/dk
• Çift Taraflı Baskı Otomatik

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Toner
• Kartuş/Toner Sayısı 4 adet
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri Dokunmatik Ekran (12.7 cm)
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri Apple AirPrint Canon PRINT Business Mopria (Android)
• Ethernet Var
• Toplam Kağıt Girişi 250 sayfa
• İşlemci 1200 mhz
• Bellek 1024 mb
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS
• Diğer Özellikler USB 2.0

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarama Alanı A4 (210 x 397mm)
• Tarayıcı Çözünürlüğü 9600 x 9600 dpi
• ADF (Belge Besleme) Var
• ADF Kapasitesi 50 sayfa

TASARIM

• Genişlik 425 mm
• Derinlik 461 mm
• Yükseklik 430 mm
• Ağırlık 23.6 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz

Canon I-Sensys MF754CDW Yazıcı Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Halil F***** Profil Resmi

1 yorum

Halil F***** Tarayıcının max çözünürlüğü 600x600 olarak verilmiş manuelinde
https://oip.manual.canon/USRMA-7147-zz-SSM-750-enGB/contents/devu-mcn-spec-basic.html
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Üretici verisi: https://www.canon.com.tr/business/products/office-printers/multifunction/colour/i-sensys-mf750-series/specifications/i-sensys-mf754cdw.html
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.