Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Renkli):
15 sf/dk
Baskı Hızı (Siyah):
24 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
100 sayfa
Tarayıcı:
Var

Canon Maxify GX6040 Yazıcı Fiyatları

Canon Maxıfy GX6040 Photoink Mürekkepli Tanklı Çok Fonksiyonlu Yazıcı - Siyah

Satıcı: bitmeyenkartuş | 13 yorum

20.424,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 20424.05
Canon Maxıfy GX6040 Photoink Mürekkepli Tanklı Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: bitmeyenkartuş

20.677,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 20677.02
Canon Maxıfy Gx6040 Photoink Mürekkepli Tanklı Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: Bitmeyen Kartuş

21.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 21879.00
Canon Maxıfy GX6040 Photoink Mürekkepli Tanklı Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: BitmeyenKartus

22.148,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 22148.95
Canon GX6040 Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi Renkli Mürekkep Tanklı Yazıcı WI-FI Ethernet - Beyaz

Satıcı: akkkasofistuketim | 66 yorum

24.013,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 24013.65
Canon Maxify GX6040 Tanklı Renkli FOT/TAR/YAZ Wi-Fi A4

Satıcı: tonerinburada

24.144,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

6 24144.43
Canon Maxify Gx6040 Mega Tanklı Yazıcı Tarayıcı Fotokopi

Satıcı: Kraft Online

25.162,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 25162.70
Canon GX6040 Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi Renkli Mürekkep Tanklı Yazıcı WI-FI Ethernet

Satıcı: Kraft online

25.269,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 25269.59
Canon Maxify GX6040 WIFI Mürekkep Tanklı Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: KraftOnline

25.302,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 25302.23
Canon Gx6040 Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi Renkli Mürekkep Tanklı Yazıcı Wı-Fı Ethernet

Satıcı: girnetbilisim

25.609,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 25609.20
CANON PIXMA GX6040 TANKLI FOT-TAR YAZICI Wİ-Fİ ETHERNET

Satıcı: Arslan Bilgisayar

26.407,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 26417
Canon GX6040 Yazıcı-Tarayıcı-Fotokp. Network+Wi-Fi

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

28.224,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 28224.00
Canon Maxify Gx6040 Mürekkep Tanklı Yazıcı Beyaz

Satıcı: NETSİPARİS

29.097,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

13 29097.60

Canon Maxify GX6040 Yazıcı Fiyat Geçmişi

Canon Maxify GX6040 Yazıcı Temel Özellikleri

15 sf/dk
24 sf/dk
100 sayfa
Var
Kenarlıksız Baskı:
Var
Mobil Baskı:
Var

Canon Maxify GX6040 Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Renkli
• Azami Baskı Çözünürlüğü 1200 x 600 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Düz Kağıt Zarf
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 7 sn
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) 8 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 24 sf/dk
• Baskı Hızı (Renkli) 15 sf/dk
• Fotoğraf Baskısı Var
• Çift Taraflı Baskı Otomatik
• Kenarlıksız Baskı Var

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Mürekkep Tankı
• Kartuş/Toner Sayısı 4 adet
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri Dokunmatik Ekran (6.9 cm)
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Ethernet Var
• Toplam Kağıt Girişi 100 sayfa

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarama Alanı Letter (215 x 279mm)
• Tarayıcı Çözünürlüğü 1200 x 1200 dpi
• ADF (Belge Besleme) Var
• ADF Kapasitesi 50 sayfa

TASARIM

• Genişlik 399 mm
• Derinlik 410 mm
• Yükseklik 254 mm
• Ağırlık 11.6 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah

Canon Maxify GX6040 Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.