Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Renkli):
15 sf/dk
Baskı Hızı (Siyah):
24 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
100 sayfa
Tarayıcı:
Var
Mobil Baskı:
Var

Canon Maxify GX6140 Yazıcı Fiyatları

Canon Maxıfy Gx6140 Photoink Mürekkepli Tanklı Çok Fonksiyonlu Ya

Satıcı: bitmeyenkartus

19.529,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 19529.07
Canon Maxify Gx6140 Wi-fi/tarayıcı/fotokopi Renkli Çok Fonksiyonl

Satıcı: ofisdonanim

19.994,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 19994.07
Canon Maxify Gx6140, Renkli, Mürekkep Mega Tanklı, Yazıcı, Tarayıcı, Wifi, Lan, Duplex, Mürekkep

Satıcı: Fırsat Diyarım

20.163,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 20163.00
Canon Maxify GX6140 Wi-Fi/tarayıcı/fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Yazıcı - Beyaz

Satıcı: Özsezi Bilişim | 10 yorum

20.460,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 20460.00
Canon Maxify GX6140 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: Nethouse

20.548,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

5 20558.99
Canon Maxify GX6140 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: netsipariş

20.610,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

6 20610.18
Canon Maxify Gx6140 Wi-Fi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Orjinal Mürekkepli

Satıcı: özcan bilgisayar

20.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 20900.00
Canon Maxıfy Gx6140 Yaz/Tar/Fot/Eth/Wıfı/Dub

Satıcı: Netsiparis

20.903,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

8 20903.90
Canon Yazıcı-Tarayıcı-Fot Network+Wi-Fi

Satıcı: Nethouse

20.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 20949.00
Canon Maxify GX6140 Wi-Fi/Tarayıcı/Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Yazıcı

Satıcı: netsiparis

21.540,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

10 21540.20
Canon Maxify GX6140 Wi-Fi/Tarayıcı/Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Yazıcı

Satıcı: Nethouse

21.734,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 21734.06
Canon Maxıfy GX6140 Photoink Mürekkepli Tanklı Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: Bitmeyen Kartuş

21.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 21879.00
CANON Maxify GX6140 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Y

Satıcı: tonerinburada

22.200,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

13 22210
Canon GX6140 Yazıcı-Tarayıcı-Fot Network+Wi-Fi - Siyah - Beyaz

Satıcı: ofismakine

22.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

14 22900.00
CANON MAXIFY GX6140 ÇOK FONKSİYONLU ADF / DUBLEKS KABLOSUZ MÜREKKEP TANKLI YAZICI 22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 22999.00
CANON A4 Renkli GX6140 Tanklı Yazıcı Tarayıcı Fotokopi USB 2.0,Ethernet,Kablosuz Tanklı

Satıcı: onlinealisverisyap

23.529,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

16 23539
Canon Maxify Gx6140 Wi-Fi + Tarayıcı Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

17 24999.00
Canon Maxify Gx6140 Mürekkep Tanklı Orijinal Mürekkepli Çok Fonksiyonlu Yazıcı 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

18 24999.00

Canon Maxify GX6140 Yazıcı Fiyat Geçmişi

Canon Maxify GX6140 Yazıcı Temel Özellikleri

15 sf/dk
24 sf/dk
100 sayfa
Var

Canon Maxify GX6140 Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Azami Baskı Çözünürlüğü 600 x 1200 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Açık Renkli Kumaş Üzerine Ütü Baskılı Uygulamalar (LF-101) Canon "Günlük Kullanım" (GP-501) Canon Matte (MP-101) Canon Oce Renkli Ofis Kağıdı (SAT213) Canon Plus Glossy II (PP-201) Canon Plus Semi-gloss (SG-201) Canon Pro Luster (LU-101) Canon Red Label Superior (WOP111) Çift taraflı Mat kağıt (MP-101D) Düz Kağıt Mıknatıslı Fotoğraf Kağıdı (MG-101) Sökülebilir Fotoğraf Çıkartmaları (RP-101) Yüksek Çözünürlüklü Kağıt (HR-101N) Zarf
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 5.5 sn
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) 7 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 24 sf/dk
• Baskı Hızı (Renkli) 15 sf/dk
• Çift Taraflı Baskı Otomatik

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Mürekkep Tankı
• Kartuş/Toner Sayısı 4 adet
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri Dokunmatik Ekran (‎2.7 İnç)
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri APP Apple AirPrint Canon PRINT Inkjet/SELPHY Uygulaması Easy-PhotoPrint Editor Mopria (Android)
• Ethernet Var
• Toplam Kağıt Girişi 100 sayfa
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarama Alanı 216 x 297
• Tarayıcı Çözünürlüğü 1200 x 1200 dpi
• ADF (Belge Besleme) Var
• ADF Kapasitesi 50 sayfa

TASARIM

• Genişlik 399 mm
• Derinlik 410 mm
• Yükseklik 254 mm
• Ağırlık 11.6 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz

Canon Maxify GX6140 Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.