1.3 (4 oy) / Yorum Yaz
Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Renkli):
13 sf/dk
Baskı Hızı (Siyah):
19 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
250 sayfa
Tarayıcı:
Var

Canon Maxify MB2150 Yazıcı Fiyatları

Canon Maxıfy Mb2150 Yaz,Tar,Fot,Fax Wıfı Cloud L

Satıcı: Arslan Bilgisayar | 1 yorum

10.528,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 10538
Canon Maxify MB2150 Wifi Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: cbbilgisayar

10.647,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 10647.57
Canon Maxıfy Mb2150 Yaztarfotfax Wıfı Cloud

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

10.716,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 10716.20
Canon Maxify MB2150 Wifi Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: Netsiparis

10.738,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 10738.34
Canon Maxıfy Mb2150 Yaz,Tar,Fot,Fax Wıfı Cloud L

Satıcı: Netsiparis

10.761,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 10761.30
Canon MB2150 Fotokopi + Tarayıcı + Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: netsipariş

10.874,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 10874.57
CANON MAXIFY MB2150, Renkli, Kartuşlu, Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Faks, Wifi

Satıcı: Ptd Bilişim

10.934,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 10934.55
Canon Maxify MB2150 Wifi + Fax + Fotokopi + Tarayıcı Renkli Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: onlinealisverisyap

11.443,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 11443.75
Canon Maxify MB2150 4'ü 1 arada mürekkep püskürtmeli yazıcı 0959C006 A4/WLAN

Satıcı: onlinealisverisyap

11.513,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

9 11523.33
Canon Maxify Mb2150 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Siyah

Satıcı: NETSİPARİS

11.719,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 11719.60
Canon MB2150 Mürekkep Püskürtmeli Fotokopi Yazıcı 250 Sayfa Kapasitesi ile Demo Kartuş

Satıcı: netsiparis | 25 yorum

11.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 11740.00
Canon Maxify MB2150 Yaz-Tar-Fot-Fax Wi-Fi Cloud L

Satıcı: JADDA

12.102,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 12102.62
Canon Maxify MB2150 Yazıcı - Tarayıcı - Fotokopi - Faks Renkli Mürekkep Kartuşlu Yazıcı - Beyaz

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

12.429,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

13 12429.19
Canon Maxıfy Mb2150, Renkli, Kartuşlu, Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Faks, Wifi, Duplex, Orijinal Müre

Satıcı: Teknoteg

12.718,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 12728
Canon Maxıfy Mb2150, Renkli, Kartuşlu, Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Faks, Wifi, Duplex, Orijinal Müre

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

13.211,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

15 13211.16

Canon Maxify MB2150 Yazıcı Fiyat Geçmişi

Canon Maxify MB2150 Yazıcı Temel Özellikleri

13 sf/dk
19 sf/dk
250 sayfa
Var
Mobil Baskı:
Var

Canon Maxify MB2150 Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Renkli
• Azami Baskı Çözünürlüğü 1200 x 600 px
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 6 sn
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) 7 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 19 sf/dk
• Baskı Hızı (Renkli) 13 sf/dk
• Fotoğraf Baskısı Var
• Çift Taraflı Baskı Otomatik

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Kartuş
• Kartuş/Toner Sayısı 4 adet
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri LCD Ekran
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Ethernet Yok
• Toplam Kağıt Girişi 250 sayfa
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS
• Diğer Özellikler USB Bellek Desteği

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarama Alanı Legal (216 x 356mm)
• Tarayıcı Çözünürlüğü 1200 x 1200 dpi
• ADF (Belge Besleme) Var
• ADF Kapasitesi 50 sayfa

TASARIM

• Genişlik 463 mm
• Derinlik 389 mm
• Yükseklik 260 mm
• Ağırlık 10.6 kg
• Renk Seçenekleri Siyah

Canon Maxify MB2150 Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.