Canon Pixma G3416 Yazıcı

Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Renkli):
9 sf/dk
Baskı Hızı (Siyah):
9 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
100 sayfa
Tarayıcı:
Var

Canon Pixma G3416 Yazıcı Fiyatları

Canon A4 Renkli Pıxma G3416 Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Usb 2.0,Kablosuz

Satıcı: kasvabilişim

6.188,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 6188.20
Canon G3416 Renkli Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: özcan bilgisayar

6.245,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 6245.80
Canon G3416 Renkli Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: ozcan

6.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 6250.00
Canon G3416 Renkli Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: fixkirmizibeyaz

6.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 6279.00
Canon Pixma G3416 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı - Mürekkepli

Satıcı: OZCAN

6.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 6350.00
CANON A4 Renkli PIXMA G3416 Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı Tarayıcı Fotokopi USB 2.0Kablosuz

Satıcı: onlinealisverisyap | 1 yorum

6.449,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 6459.5
Canon Pixma G3416 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı - Mürekkepli

Satıcı: onlinealisverisyap

6.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 6580.00
CANON A4 Renkli PIXMA G3416 Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı Tarayıcı Fotokopi USB 2.0.Kablosuz 6.576,28 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6586.28
Canon G3416 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı (Canon Eurasia Garantili) - Siyah

Satıcı: electricor.store | 239 yorum

6.699,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 6699.99
Canon G3416 Wi-Fi, Tarayıcı, Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: onlinealisverisyap

6.780,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 sn önce

10 6790.65
Canon G3416 Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi-Wi-Fi

Satıcı: Techmarketim

6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 6799.00
Canon G3416 Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi-Wi-Fi

Satıcı: FixKırmızıBeyaz

7.059,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 7059.00
Canon Pıxma G3416 Renkli Mürekkep Mega Tanklı Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Wifi, Orijinal Mürekkep - Çok Renkli

Satıcı: izmirkartustoner | 1 yorum

7.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 7200.00
CANON PIXMA G3416 RENKLI INKJET TANKLI YAZ/TAR/FOT/WIFI

Satıcı: MAESKO

9.142,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 9142.07
CANON PIXMA G3416, Renkli, Mürekkep Mega Tanklı, Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Wifi , ORİJİNAL MÜREKKEP

Satıcı: MAESKO

9.583,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

15 9583.76

Canon Pixma G3416 Yazıcı Fiyat Geçmişi

Canon Pixma G3416 Yazıcı Temel Özellikleri

9 sf/dk
100 sayfa
Var
Kenarlıksız Baskı:
Var
Mobil Baskı:
Var

Canon Pixma G3416 Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Renkli
• Azami Baskı Çözünürlüğü 4800 x 1200 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Canon Matte (MP-101) Canon Plus Glossy II (PP-201) Canon Plus Semi-gloss (SG-201) Canon Pro Luster (LU-101) Düz Kağıt Glossy Fotoğraf Kağıdı (GP-501) Yüksek Çözünürlüklü Kağıt (HR-101N) Zarf
• Baskı Hızı (Siyah) 9 sf/dk
• Baskı Hızı (Renkli) 9 sf/dk
• Fotoğraf Baskısı Var
• Fotoğraf Baskısı Özellikleri Çerçevesiz 10 x 15 cm 60 Saniyede Baskı
• Kenarlıksız Baskı Var

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Mürekkep Tankı
• Kartuş/Toner Sayısı 4 adet
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri LCD Ekran (1.2 İnç)
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri Canon PRINT Inkjet/SELPHY Uygulaması Google Cloud Print Mopria (Android) PIXMA Cloud Link
• Toplam Kağıt Girişi 100 sayfa
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS Android
• Diğer Özellikler USB Girişi

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarama Alanı 216 x 297
• Tarayıcı Çözünürlüğü 600 x 1200 dpi

TASARIM

• Genişlik 445 mm
• Derinlik 330 mm
• Yükseklik 163 mm
• Ağırlık 6.3 kg
• Renk Seçenekleri Siyah

Canon Pixma G3416 Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.