Canon Pixma iX6850 Yazıcı

Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Renkli):
10.4 sf/dk
Baskı Hızı (Siyah):
14.5 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
150 sayfa
Tarayıcı:
Yok

Canon Pixma iX6850 Yazıcı Fiyatları

CANON A3/A4 Renkli Pixma iX6850 Inkjet Yazıcı USB 2.0,Ethernet

Satıcı: Arslan Bilgisayar

11.522,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 11532
Canon Pixma IX6850 Wi-Fi Renkli Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: netsipariş

11.619,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 11619.76
Canon Pixma Ix6850 Wi-Fi Renkli Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: özcan bilgisayar

11.749,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

3 11749.10
Canon A3/A4 Renkli Pixma İx6850 Inkjet Yazıcı Usb 2.0,Ethernet

Satıcı: Netsiparis

11.776,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 11776.90
Canon Pixma IX6850 WIFI Fotoğraf Yazıcısı

Satıcı: ozcan

11.792,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 11792.40
Canon Pixma IX6850 WIFI Fotoğraf Yazıcısı

Satıcı: Netsiparis

11.808,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 11808.30
Canon Pixma iX6850 Wifi Renkli Fotoğraf Yazıcısı

Satıcı: netsiparis

12.135,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 12135.36
Canon Pixma IX6850 Wi-Fi Renkli Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: OZCAN

12.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 12599.00
Canon iX6850 Renkli Inkjet A3 + Fotoğraf Yazıcısı/Wifi (Canon Eurasia Garantili)

Satıcı: Özcan | 56 yorum

12.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 12700.00
Canon Mürekkepli Ix 6850 (A3 Yazıcı) Ve Bitmeyen Kartuş Sistemi-Mini Matbaa

Satıcı: fırsatdiyarım | 13 yorum

16.148,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 16148.10
Canon PIXMA iX6850 Tek Fonksiyonlu Renkli Mürekkep Püskürtmeli A3+ Fotoğraf Yazıcısı/ Wifi/ Airprint (Canon Eurasia Garantili)

Satıcı: Kraft Online

19.519,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

11 19529.1
Canon INKJET PIXMA IX6850 A3 9600 x 2400 Yazıcı

Satıcı: Kraft Online

20.927,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 20927.70
Canon Pixma iX6850 Wifi Renkli Mürekkep Püskürtmeli Fotoğraf Yazıcısı

Satıcı: Kraft Online

21.613,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

13 21613.07
Canon INKJET PIXMA IX6850 A3 9600 x 2400 Yazıcı

Satıcı: Poyraz Büro Malz. Dış Ticaret Ltd Şti

28.126,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 28126.59

Canon Pixma iX6850 Yazıcı Fiyat Geçmişi

Canon Pixma iX6850 Yazıcı Temel Özellikleri

10.4 sf/dk
14.5 sf/dk
150 sayfa
Yok
Kenarlıksız Baskı:
Var
Mobil Baskı:
Var

Canon Pixma iX6850 Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Renkli
• Azami Baskı Çözünürlüğü 9600 x 2400 px
• Azami Kağıt Boyutu A3 (297 x 420mm)
• Baskı Hızı (Siyah) 14.5 sf/dk
• Baskı Hızı (Renkli) 10.4 sf/dk
• Fotoğraf Baskısı Var
• Çift Taraflı Baskı Manuel
• Kenarlıksız Baskı Var

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Kartuş
• Kartuş/Toner Sayısı 5 adet
• LCD Ekran Yok
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Ethernet Var
• Toplam Kağıt Girişi 150 sayfa
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS Android iOS

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Yok
• ADF (Belge Besleme) Yok

TASARIM

• Genişlik 584 mm
• Derinlik 310 mm
• Yükseklik 159 mm
• Ağırlık 8.1 kg
• Renk Seçenekleri Siyah

Canon Pixma iX6850 Yazıcı Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Basri S***** Profil Resmi

5 yorum

Basri S***** Site yönetimi, yanıltıcı bilgi veriyorsunuz! Canon Pixma IX6850 A3 hatta A3+(329 x 483 mm) fotoğraf baskı özelliği var! Sizin özellikler listesinde maksimum kağıt boyutu A4 görünüyor. Bakınız: https://www.canon.com.tr/printers/inkjet/pixma/pixma_ix6850/specifications/ *** A3 foto-baskı özellikli yazıcı arayan ve size güvenen kullanıcılar bunu atladılar....
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Basri S***** Uyarınız için teşekkürler.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.