Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Renkli):
6 sf/dk
Baskı Hızı (Siyah):
11 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
100 sayfa
Tarayıcı:
Var

Epson EcoTank L3360 Yazıcı Fiyatları

Epson Ecotank L3360 A4 Çok Fonk. Yazıcı - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 8999.00
Epson Ecotank L3360 Çok Fonksiyonlu Kablosuz Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: Smallman

8.770,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 8770.30
Epson Ecotank L3360 Çok Fonksiyonlu Kablosuz Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: Proof Teknoloji

8.778,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 8778.99
EPSON ECOTANK L3360 ÇOK FONKSİYONLU KABLOSUZ MÜREKKEP TANKLI YAZICI 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 8999.00
Epson Ecotank L3360 Çok Fonksiyonlu Kablosuz Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: Smallman

9.100,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 9100.05
EPSON ECOTANK L3360 ÇOK FONKSİYONLU KABLOSUZ MÜREKKEP TANKLI YAZICI

Satıcı: Smallman

9.261,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 9261.00
Epson Ecotank L3360 Çok Fonksiyonlu Kablosuz Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: Proof

9.299,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 9299.07
EPSON ECOTANK L3360 ÇOK FONKSİYONLU KABLOSUZ MÜREKKEP TANKLI YAZICI

Satıcı: SMALLMAN

9.604,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 9604.00
EPSON ECOTANK L3360 ÇOK FONKSİYONLU KABLOSUZ MÜREKKEP TANKLI YAZICI

Satıcı: Smallman

10.094,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 10094.00
EPSON ECOTANK L3360 ÇOK FONKSİYONLU KABLOSUZ MÜREKKEP TANKLI YAZICI

Satıcı: gamingdepom

10.597,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 10597.68
Epson Ecotank L3360 Çok Fonksiyonlu Kablosuz Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

11.328,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 11328.70
Epson Ecotank L3360 Çok Fonksiyonlu Kablosuz Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: Pazareyle

12.293,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 12293.18
Epson Ecotank L3360 Çok Fonksiyonlu Kablosuz Mürekkep Tanklı Yazıcı - Beyaz

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

12.380,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

13 12380.13

Epson EcoTank L3360 Yazıcı Fiyat Geçmişi

Epson EcoTank L3360 Yazıcı Temel Özellikleri

6 sf/dk
11 sf/dk
100 sayfa
Var
Mobil Baskı:
Var

Epson EcoTank L3360 Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Renkli
• Azami Baskı Çözünürlüğü 1200 x 2400 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 5 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 11 sf/dk
• Baskı Hızı (Renkli) 6 sf/dk

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Kartuş
• Kartuş/Toner Sayısı 4 adet
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri LCD Ekran (2.4 İnç)
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri Wi-Fi Direct Apple AirPrint Epson Smart
• Toplam Kağıt Girişi 100 sayfa

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarayıcı Çözünürlüğü 1200 x 2400 dpi

TASARIM

• Genişlik 375 mm
• Derinlik 347 mm
• Yükseklik 179 mm
• Ağırlık 4.1 kg
• Renk Seçenekleri Siyah

Epson EcoTank L3360 Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.