Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Renkli):
9 sf/dk
Baskı Hızı (Siyah):
18 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
250 sayfa
Tarayıcı:
Var

Epson Ecotank L6360 Yazıcı Fiyatları

Epson EcoTank L6360 Wi-Fi+Tarayıcı+Fotokopi+Dubleks Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı C11CL42402

Satıcı: Aptek Teknoloji

13.719,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 13719.02
EPSON EcoTank L6360 Wi-Fi Tarayıcı Fotokopi Dubleks Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı

Satıcı: GpnTeknoloji

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 13999.00
Epson Ecotank L6360 Yazıcı,fotokopi,tarayıcı,wi-Fi,dubleks Baskılı Mürekkep Tanklı Yazıcı - Siyah

Satıcı: Aptek | 10 yorum

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 13999.00
EPSON EcoTank L6360 Wi-Fi+Tarayıcı+Fotokopi+Dubleks Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı

Satıcı: GpnTeknoloji

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 13999.00
Epson EcoTank L6360 Wi-Fi+Tarayıcı+Fotokopi+Dubleks Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı C11CL42402

Satıcı: Gpn Teknoloji

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 13999.00
Epson EcoTank L6360 Wi-Fi+Tarayıcı+Fotokopi+Dubleks Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı C11CL42402

Satıcı: Aptekteknoloji

13.999,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 13999.01
Epson EcoTank L6360 Wi-Fi+Tarayıcı+Fotokopi+Dubleks Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı C11CL42402

Satıcı: GpnTeknoloji

13.999,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 13999.01
Epson Ecotank L6360 Wi-fi+tarayıcı+fotokopi+dubleks Yazıcı

Satıcı: GpnTeknoloji

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 14999.00
Epson Ecotank L6360 Wi-fi+tarayıcı+fotokopi+dubleks Yazıcı

Satıcı: AptekTeknoloji

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 14999.00
Epson L6360 Ecotank Fotokopi,Tarayıcı Wi-Fi Mürekkep Tanklı A4 Yazıcı C11cl42402

Satıcı: Netsiparis

17.720,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 17720.10
Epson Ecotank L6360 Wi-Fi+Tarayıcı+Fotokopi+Dubleks Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı C11cl42402

Satıcı: GpnTeknoloji

28.498,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 28498.10
Epson Ecotank L6360 Wi-Fi Tarayıcı Fotokopi Dubleks Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı - Ahşap

Satıcı: Nacario

28.598,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 28598.42

Epson Ecotank L6360 Yazıcı Fiyat Geçmişi

Epson Ecotank L6360 Yazıcı Temel Özellikleri

9 sf/dk
18 sf/dk
250 sayfa
Var
Mobil Baskı:
Var

Epson Ecotank L6360 Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Renkli
• Azami Baskı Çözünürlüğü 1200 x 4800 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 8.5 sn
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) 13.5 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 18 sf/dk
• Baskı Hızı (Renkli) 9 sf/dk
• Çift Taraflı Baskı Otomatik

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Mürekkep Tankı
• Kartuş/Toner Sayısı 4 adet
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri Wi-Fi Direct Apple AirPrint Epson Connect (iPrint & Email Print) Mopria (Android)
• Ethernet Var
• Toplam Kağıt Girişi 250 sayfa
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS
• Diğer Özellikler USB 2.0

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarayıcı Çözünürlüğü 1200 x 2400 dpi
• ADF (Belge Besleme) Var
• ADF Kapasitesi 30 sayfa

TASARIM

• Genişlik 375 mm
• Derinlik 347 mm
• Yükseklik 187 mm
• Ağırlık 5.7 kg
• Renk Seçenekleri Siyah

Epson Ecotank L6360 Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.