Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Renkli):
23 sf/dk
Baskı Hızı (Siyah):
37 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
250 sayfa
Tarayıcı:
Var

Epson EcoTank L6490 Yazıcı Fiyatları

Epson EcoTank L6490 Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: Proof

22.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 22329.00
Epson EcoTank L6490 Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: HizliKartusLTD

22.703,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 22703.26
Epson Eco Tank L6490 Fotokopi Makinası

Satıcı: SEYCOM

22.986,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 22986.80
Epson L6490 Renklı Inkjet Tanklı Yaz/Tar/Fot/Fax +Dub +Net +Wıfı

Satıcı: Proof Teknoloji

22.988,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

4 22988.66
Epson EcoTank L6490 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi + Faks Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: Aptek Teknoloji

23.519,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

5 23519.02
Epson Ecotank L6490 A4 Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: Proof Teknoloji

23.749,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 23749.10
Epson EcoTank L6490 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi + Faks Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: Proof Teknoloji

23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 24009
Epson L6490 MEAF Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi-Faks Renkli Mürekkep Tanklı Yazıcı WI-FI Ethernet

Satıcı: APTEK_TEKNOLOJİ

23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 24009
Epson L6490 MEAF Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi-Faks Renkli Mürekkep Tanklı Yazıcı WI-FI Ethernet - Beyaz

Satıcı: Hepsiburada | 88 yorum

23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 23999.00
Epson L6490 MEAF Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi-Faks Renkli Mürekkep Tanklı Yazıcı WI-FI Ethernet - Beyaz

Satıcı: Aptek | 88 yorum

23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 23999.00
Epson EcoTank L6490 Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Faks Wi-F Direct Inkjet Tanklı Beyaz 23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 23999.00
Epson Ecotank L6490 Fotokopi-Tarayıcı-Faks-Wifi Direct-Mürekkep Tanklı Yazıcı 23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 23999.00
EPSON ECOTANK L6490 ÇOK FONKSİYONLU FAKS / ADF / DUBLEKS KABLOSUZ MÜREKKEP TANKLI YAZICI

3 yorum

23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 23999.00
Epson Ecotank L6490 Wifi + Fax + Fotokopi + Tarayıcı Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı

Satıcı: Proof Teknoloji

24.224,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

14 24224.05
EPSON L6490 Renkli Tarayıcı Fotokopi Fax Wifi Inkjet Tanklı Yazıcı

Satıcı: HIZLI KARTUŞ

24.846,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 24846.68
Epson C11CJ88404 Ecotank L6490 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi + Faks Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: HIZLI KARTUŞ

25.997,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

16 25997.00
EPSON ECOTANK L6490 RENKLİ YAZ/TAR/FOT/FAX A4

Satıcı: Tonerinburada

26.035,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

17 26035.20
EPSON L6490 Renkli Tarayıcı Fotokopi Fax Wifi Inkjet Tanklı Yazıcı

Satıcı: Dualpazar

26.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 26450.00
EPSON ECO TANK L6490 FOTOKOPİ MAKİNASI

Satıcı: SEYCOM

26.833,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

19 26843
Epson Ecotank L6490 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi + Faks Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Beyaz

Satıcı: NETSİPARİS

30.937,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 30937.60

Epson EcoTank L6490 Yazıcı Fiyat Geçmişi

Epson EcoTank L6490 Yazıcı Temel Özellikleri

23 sf/dk
37 sf/dk
250 sayfa
Var
Mobil Baskı:
Var

Epson EcoTank L6490 Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Renkli
• Azami Baskı Çözünürlüğü 4800 x 1200 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Düz Kağıt Fotoğraf Kağıdı Parlak Fotoğraf Kağıdı
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 7 sn
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) 11 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 37 sf/dk
• Baskı Hızı (Renkli) 23 sf/dk
• Fotoğraf Baskısı Var
• Çift Taraflı Baskı Otomatik

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Mürekkep Tankı
• Kartuş/Toner Sayısı 4 adet
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri LCD Ekran (6.1 cm)
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri Wi-Fi Direct Epson Connect (iPrint & Email Print)
• Ethernet Var
• Toplam Kağıt Girişi 250 sayfa
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS
• Diğer Özellikler USB Girişi

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarama Alanı A4 (210 x 397mm)
• Tarayıcı Çözünürlüğü 1200 x 2400 dpi
• ADF (Belge Besleme) Var
• ADF Kapasitesi 35 sayfa

TASARIM

• Genişlik 346 mm
• Derinlik 375 mm
• Yükseklik 347 mm
• Ağırlık 7.3 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz

Epson EcoTank L6490 Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.