Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Siyah):
15 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
150 sayfa
Tarayıcı:
Var

Epson EcoTank M2120 Yazıcı Fiyatları

Epson EcoTank M2120 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Mono Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: GpnTeknoloji

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 9009
Epson EcoTank M2120 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Mono Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı C11CJ18403

Satıcı: GpnTeknoloji

9.894,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 9894.84
Epson Ecotank M2120 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Mono Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı C11CJ18403 - Gri

Satıcı: GpnTeknoloji

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 9999.00
EPSON ECOTANK M2120 ÇOK FONKSİYONLU KABLOSUZ MONO MÜREKKEP TANKLI YAZICI

1 yorum

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

4 9999.00
EcoTank M2120 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Mono Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı C11CJ18403 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 10009
Epson EcoTank M2120 Wi-Fi Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: Yekdane

10.045,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 10045.11
Epson EcoTank M2120 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Mono Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: Teknoraks

10.109,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 10109.61
Epson EcoTank M2120 Wi-Fi Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: teknoraks

10.185,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 10185.36
Epson EcoTank M2120 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Mono Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı C11CJ18403

Satıcı: Gpn Teknoloji

10.207,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 10207.31
Epson M2120 Mono Inkjet Tanklı Yaz/Tar/Fot +Wıfı

Satıcı: Arslan Bilgisayar

10.712,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 10722
Epson M2120 Mono Inkjet Tanklı Yaz/Tar/Fot +Wıfı

Satıcı: netsipariş

10.778,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 10778.92
Epson EcoTank M2120 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Mono Çok Fonksiyonlu - Siyah

Satıcı: teknoraks | 23 yorum

10.964,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 10964.00
Epson Ecotank M2120 Çok Fonksiyonlu Yazıcı Beyaz

Satıcı: NETSİPARİS

11.513,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 11513.10
EPSON EcoTank M2120 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Mono Çok Fonksiyonlu

Satıcı: NETSİPARİS

11.896,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 11896.90
Epson C11CJ18402 EcoTank M2120 Yazıcı, Fotokopi, Tarayıcı, Wi-Fi, Tanklı Mono Yazıcı

Satıcı: HIZLI KARTUŞ

12.160,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

15 12160.00
EPSON Ecotank M2120 Wi-fi Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: Seyhan Bilgisayar Teknolojileri

12.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 12699.00

Epson EcoTank M2120 Yazıcı Fiyat Geçmişi

Epson EcoTank M2120 Yazıcı Temel Özellikleri

15 sf/dk
150 sayfa
Var

Epson EcoTank M2120 Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Siyah
• Azami Baskı Çözünürlüğü 1440 x 720 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 8 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 15 sf/dk

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Kartuş
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri LCD Ekran (3.7 cm)
• Wi-Fi Var
• Toplam Kağıt Girişi 150 sayfa
• Diğer Özellikler USB Girişi

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarayıcı Çözünürlüğü 1200 x 2400 dpi

TASARIM

• Genişlik 375 mm
• Derinlik 318 mm
• Yükseklik 200 mm
• Ağırlık 5 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah

Epson EcoTank M2120 Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.