Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Siyah):
39 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
250 sayfa
Tarayıcı:
Var
Kenarlıksız Baskı:
Yok

Epson EcoTank M3180 Yazıcı Fiyatları

Epson Ecotank M3180 Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazıcı - Beyaz

Satıcı: Proof Teknoloji | 5 yorum

23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 23999.00
Epson Ecotank ET M3180 Inkjet A4 1200 x 2400 DPI

Satıcı: Proof Teknoloji

24.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 24709
EPSON EcoTank M3180 Mono Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı

Satıcı: Proof Teknoloji

24.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 24749.00
Epson Ecotank M3180 Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: Netsiparis

24.990,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 24990.50
Epson Ecotank M3180 Wi-Fi + Tarayıcı Mono Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: APTEK

27.455,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 27455.10
Epson Ecotank M3180 Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: pazareyle

29.768,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 29768.63
EPSON M3180 Çok Fonksiyonlu

Satıcı: tonerinburada

31.464,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 31464.00
Epson Ecotank M3180 Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: Pazareyle

31.668,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 31668.76
Epson Ecotank M3180 Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

31.979,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 31979.38

Epson EcoTank M3180 Yazıcı Fiyat Geçmişi

Epson EcoTank M3180 Yazıcı Temel Özellikleri

39 sf/dk
250 sayfa
Var
Yok
Mobil Baskı:
Var

Epson EcoTank M3180 Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Siyah
• Azami Baskı Çözünürlüğü 2400 x 1200 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Düz Kağıt
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 6 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 39 sf/dk
• Fotoğraf Baskısı Yok
• Kenarlıksız Baskı Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Mürekkep Tankı
• Kartuş/Toner Sayısı 1 adet
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri Dokunmatik Ekran (6.1 cm)
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri Wi-Fi Direct Epson Connect (iPrint & Email Print)
• Ethernet Var
• Toplam Kağıt Girişi 250 sayfa
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS
• Diğer Özellikler USB 2.0

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarama Alanı A4 (210 x 397mm)
• Tarayıcı Çözünürlüğü 1200 x 2400 dpi

TASARIM

• Genişlik 375 mm
• Derinlik 347 mm
• Yükseklik 346 mm
• Ağırlık 7.3 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz

Epson EcoTank M3180 Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.