Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Siyah):
25 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
250 sayfa
Tarayıcı:
Var
Kenarlıksız Baskı:
Yok

Epson EcoTank Pro M15180 Yazıcı Fiyatları

Epson EcoTank Pro M15180 WIFI Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: HizliKartusLTD

35.491,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 35491.91
Epson C11CJ41407 EcoTank M15180 Wi-Fi + Fotokopi + Tarayıcı A3/A4 Siyah Beyaz Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: HIZLI KARTUŞ

38.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 38209.00
Epson Ecotank Pro M15180 Wıfı Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazıcı - Beyaz

Satıcı: Hızlıkartuş | 1 yorum

38.534,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 38534.38
Epson Ecotank M15180 Wi-Fi + Fotokopi + Tarayıcı A3-A4 Siyah Beyaz Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: ofisdonanim

38.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 38999.00
Epson C11cj41407 Ecotank M15180 Wi-Fi + Fotokopi + Tarayıcı A3/A4 Siyah Beyaz Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: Hızlı Kartuş

39.593,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 39593.20
Epson EcoTank Pro M15180 WIFI Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: AKNOLOJİ

41.842,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 41842.56
Epson Ecotank M15180 Wi-Fi + Fotokopi + Tarayıcı A3-A4 Siyah Beyaz Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: Netsiparis

57.225,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 57225.30
Epson EcoTank M15180 Wi-Fi + Fotokopi + Tarayıcı A3-A4 Siyah Beyaz Mürekkep Tanklı Yazıcı

Satıcı: tonersatisi

66.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 66150.00

Epson EcoTank Pro M15180 Yazıcı Fiyat Geçmişi

Epson EcoTank Pro M15180 Yazıcı Temel Özellikleri

25 sf/dk
250 sayfa
Var
Yok
Mobil Baskı:
Var

Epson EcoTank Pro M15180 Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Siyah
• Azami Baskı Çözünürlüğü 4800 x 1200 px
• Azami Kağıt Boyutu A3 (297 x 420mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Düz Kağıt
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 5.5 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 25 sf/dk
• Fotoğraf Baskısı Yok
• Kenarlıksız Baskı Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Mürekkep Tankı
• Kartuş/Toner Sayısı 1 adet
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri Dokunmatik Ekran (10.9 cm)
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri Apple AirPrint Epson Connect (iPrint & Email Print)
• Ethernet Var
• Toplam Kağıt Girişi 250 sayfa
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS
• Diğer Özellikler USB 2.0

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarama Alanı A4 (210 x 397mm)
• Tarayıcı Çözünürlüğü 1200 x 1200 dpi
• ADF (Belge Besleme) Var
• ADF Kapasitesi 50 sayfa

TASARIM

• Genişlik 515 mm
• Derinlik 500 mm
• Yükseklik 350 mm
• Ağırlık 20.3 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz

Epson EcoTank Pro M15180 Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.