Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Renkli):
22 sf/dk
Baskı Hızı (Siyah):
22 sf/dk
Tarayıcı:
Yok
Mobil Baskı:
Var

Epson EcoTank L8050 Yazıcı Fiyatları

Epson L8050 A4 Fotoğraf Yazıcısı

Satıcı: Nar Teknoloji

18.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 19009
Epson L8050 A4 Fotoğraf Yazıcısı

Satıcı: NARTEKNOLOJİ

18.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 18799.00
Epson L8050 A4 Fotoğraf Yazıcısı

Satıcı: cescesor | 19 yorum

18.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 18799.00
Epson L8050 EcoTank Renkli Tanklı Fotoğraf Yazıcısı 18.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 18999.00
EPSON ECOTANK L8050 KABLOSUZ MÜREKKEP TANKLI YAZICI

6 yorum

18.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

5 18999.00
EPSON A4 L8050 Renkli Fotoğraf Yazıcısı Tanklı Usb.Kablosuz

Satıcı: onlinealisverisyap

19.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

6 19880.00
Epson L8050 A4 Tanklı Fotoğraf Yazıcısı - Gri

Satıcı: çiçen fotoğrafçılık | 114 yorum

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 19999.00
Epson L8050 Wi-Fi Fotoğraf Yazıcısı

Satıcı: netsipariş

20.224,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 20224.95
Epson L8050 Wi-Fi Fotoğraf Yazıcısı

Satıcı: onlinealisverisyap

20.287,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 20287.15
EPSON A4 L8050 Renkli Fotoğraf Yazıcısı Tanklı Usb.Kablosuz

Satıcı: ZmTeknoloji

20.331,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

10 20331.00
TREND Epson L8050 MEAF Mono Renkli Mürekkep Tanklı Fotoğraf Yazıcı (6 RENK)

Satıcı: İSTANBULTEKNO34

20.425,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 20425.00
Epson L8050 Ecotank Renkli Tanklı Fotoğraf Yazıcısı

Satıcı: Teknoraks

20.526,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 20526.90
Epson L8050 Renkli Wi-Fi Foto Tanklı Yazıcı A4 - Siyah - Sarı - Magenta - Cyan

Satıcı: Nartaş | 1 yorum

20.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

13 20999.00
EPSON A4 L8050 Renkli Fotoğraf Yazıcısı Tanklı Usb,Kablosuz

Satıcı: NAR TEKNOLOJİ A.Ş.

20.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 20999.00
Epson L8050 Mürekkep Tanklı WiFi Fotoğraf Yazıcı

Satıcı: netsiparis

21.326,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

15 21326.50
Epson L8050 Mürekkep Tanklı WiFi Fotoğraf Yazıcı

Satıcı: dualpazar

21.648,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

16 21648.06

Epson EcoTank L8050 Yazıcı Fiyat Geçmişi

Epson EcoTank L8050 Yazıcı Temel Özellikleri

22 sf/dk
Yok
Var

Epson EcoTank L8050 Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Renkli
• Azami Baskı Çözünürlüğü 5760 x 1440 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Epson Premium Parlak Fotoğraf Kağıdı
• Baskı Hızı (Siyah) 22 sf/dk
• Baskı Hızı (Renkli) 22 sf/dk
• Fotoğraf Baskısı Var
• Fotoğraf Baskısı Özellikleri 10 x 15 cm
• Çift Taraflı Baskı Manuel

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Mürekkep Tankı
• Kartuş/Toner Sayısı 6 adet
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri Wi-Fi Direct Epson Smart
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Yok
• ADF (Belge Besleme) Yok

TASARIM

• Genişlik 403 mm
• Derinlik 369 mm
• Yükseklik 149 mm
• Ağırlık 6 kg

Epson EcoTank L8050 Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.