Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Renkli):
4 sf/dk
Baskı Hızı (Siyah):
7 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
20 sayfa
Tarayıcı:
Yok

Epson WorkForce WF-100W Yazıcı Fiyatları

Epson WF-100W Taşınabilir Şarjlı Renkli Airprint Yazıcı C11CE05403

Satıcı: Proof Teknoloji | 23 yorum

13.911,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 13911.06
Epson Workforce WF-100W Wifi Mürekkep Püskürtmeli Taşınabilir Yazıcı

Satıcı: Proof

13.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 13699.00
Epson Workforce WF-100W Wifi Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: Proof Teknoloji

14.059,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 14059.05
Epson Wf-100W A4 Portable Tek Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: Proof Teknoloji

14.059,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 14059.10
Epson Workforce WF-100W Wifi Mürekkep Püskürtmeli Taşınabilir Yazıcı

Satıcı: AKNOLOJİ

14.740,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 14740.50
EPSON WF-100w A4 Portable Tek Fonksiyonlu Yazıcı

Satıcı: PROOF TEKNOLOJİ

14.799,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 14809
Epson WF-100W Taşınabilir Şarjlı Renkli Airprint Yazıcı C11CE05403

Satıcı: Hepsiburada | 23 yorum

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 14999.00
EPSON WORKFORCE WF-100W TAŞINABİLİR YAZICI

3 yorum

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 14999.00
Epson WF-100W Wi-Fi Renkli Mobil Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Satıcı: tonerinburada

18.724,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 18724.80
Epson Wf-100W Taşınabilir Şarjlı Renkli Airprint Yazıcı C11ce05403

Satıcı: tonerinburada

18.924,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 18924.00

Epson WorkForce WF-100W Yazıcı Fiyat Geçmişi

Epson WorkForce WF-100W Yazıcı Temel Özellikleri

4 sf/dk
7 sf/dk
20 sayfa
Yok

Epson WorkForce WF-100W Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Renkli
• Azami Baskı Çözünürlüğü 5760 x 1440 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• Baskı Hızı (Siyah) 7 sf/dk
• Baskı Hızı (Renkli) 4 sf/dk
• Fotoğraf Baskısı Var

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Kartuş
• Kartuş/Toner Sayısı 2 adet
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri LCD Ekran (3.7 cm)
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Özellikleri Wi-Fi Direct
• Toplam Kağıt Girişi 20 sayfa
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS Windows Server
• Diğer Özellikler Dahili Şarj Edilebilir Pil

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Yok
• ADF (Belge Besleme) Yok

TASARIM

• Genişlik 309 mm
• Derinlik 154 mm
• Yükseklik 61 mm
• Ağırlık 1.60 kg
• Renk Seçenekleri Siyah

Epson WorkForce WF-100W Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.