Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Renkli):
4 sf/dk
Baskı Hızı (Siyah):
18 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
150 sayfa
Tarayıcı:
Yok

HP Color Laser 150NW Yazıcı Fiyatları

Hp Color Laser 150NW Wi-Fi Renkli Lazer Yazıcı - Beyaz

Satıcı: fırsatdiyarım

12.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 12799.00
HP 4ZB95A Color Laser 150NW Wifi Renkli Lazer Yazıcı

Satıcı: bitmeyenkartus

12.647,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 12647.07
HP 4ZB95A Color Laser 150NW Wifi Renkli Lazer Yazıcı

Satıcı: HizliKartusLTD

12.981,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 12981.72
HP Color Laser 150NW Wi-Fi Renkli Lazer Yazıcı 4ZB95A - Beyaz

Satıcı: bitmeyenkartuş

13.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 13449.00
Hp 4Zb95a 150Nw Network-Wifi Mono Renkli Lazer Yazıcı

Satıcı: Kraft Online

13.682,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 13682.60
HP 150NW 4ZB95A Wi-Fi Renkli Lazer Yazıcı

Satıcı: netsipariş

13.858,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 13858.18
HP Color Laser 150NW Wi-Fi Renkli Lazer Yazıcı 4ZB95A - Beyaz

Satıcı: Hızlıkartuş | 57 yorum

13.958,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 13958.84
Hp 4Zb95a 150Nw Network-Wifi Mono Renkli Lazer Yazıcı

Satıcı: Netsiparis

14.099,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 14099.70
HP Color Laser 150nw Wi-Fi Renkli Lazer Yazıcı 4ZB95A

Satıcı: netsiparis

14.528,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 14528.93
HP 4zb95a 150nw Network-wifi Mono Renkli Lazer Yazıcı

Satıcı: tonerinburada

16.062,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 16062.00
HP 4zb95a 150nw Network-wifi Mono Renkli Lazer Yazıcı

Satıcı: Tonerinburada

16.819,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 16819.20
HP 150NW Network-Wifi Mono Renkli Lazer Yazıcı

Satıcı: 724Alsak

18.760,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 18760.75
HP A4 Renkli 150nw 4ZB95A Laser Yazıcı USB 2.0,Ethernet,Kablosuz

Satıcı: Erenler Ticaret

28.530,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 28530.30

HP Color Laser 150NW Yazıcı Fiyat Geçmişi

HP Color Laser 150NW Yazıcı Temel Özellikleri

4 sf/dk
18 sf/dk
150 sayfa
Yok
Kenarlıksız Baskı:
Yok
Mobil Baskı:
Var

HP Color Laser 150NW Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Renkli
• Azami Baskı Çözünürlüğü 600 x 600 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 397mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Etiket Kalın Kağıt Zarf 60 - 220 g/m2
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 12.4 sn
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) 23.3 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 18 sf/dk
• Baskı Hızı (Renkli) 4 sf/dk
• Fotoğraf Baskısı Yok
• Kenarlıksız Baskı Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Toner
• Kartuş/Toner Sayısı 4 adet
• LCD Ekran Yok
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri Wi-Fi Direct Apple AirPrint Google Cloud Print Mobil Uygulamalar Mopria
• Ethernet Var
• Toplam Kağıt Girişi 150 sayfa
• İşlemci 400 mhz
• Bellek 64 mb
• İşletim Sistemi Desteği Windows Windows Server
• Diğer Özellikler USB 2.0

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Yok
• ADF (Belge Besleme) Yok

TASARIM

• Genişlik 382 mm
• Derinlik 309 mm
• Yükseklik 212 mm
• Ağırlık 10.04 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz

HP Color Laser 150NW Yazıcı İle En Çok Karşılaştırılan Yazıcılar

HP Color Laser 150NW Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.