Kullanım Tipi:
Baskı Tekniği:
Baskı Türü:
Azami Baskı Çözünürlüğü:
Baskı Hızı (Siyah):
29 sf/dk
Toplam Kağıt Girişi:
150 sayfa
Tarayıcı:
Var
Kenarlıksız Baskı:
Yok

HP LaserJet M236SDW Yazıcı Fiyatları

Hp Laserjet 9Yg09a Mfp M236sdw Yazıcı

Satıcı: TEKNORYA

11.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 11299.00
HP LaserJet M236SDW 9YG09A Wi-Fi Çok Fonksiyonlu AirPrint Mono Lazer Yazıcı

Satıcı: TeknoryaBilişim

11.438,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 11438.07
HP LaserJet MFP M236SDW 9YG09A Wifi + Fotokopi + Tarayıcı Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Satıcı: Teknorya

11.459,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 11459.64
Hp M236Sdw Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı Siyah 9Yg09A

Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ

11.529,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 11529.59
HP LaserJet M236SDW 9YG09A Fotokopi Tarayıcı Wifi Airprint Otomatik Çift Taraf Baskılı Lazer Yazıcı - Siyah - Beyaz

Satıcı: Teknorya | 8 yorum

11.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 11599.00
HP LaserJet M236SDW Fotokopi Tarayıcı Wifi Airprint Otomatik Çift Taraf Baskılı Lazer Yazıcı

Satıcı: Teknorya

12.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 12099.00
Hp 9yg09a Laserjet Mfp M236sdw Laser Yaz/tar/fot/adf/eth/wıfı

Satıcı: HİLALBİLGİSAYAR

16.082,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 16082.50
Hp M236Sdw Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı Siyah 9Yg09A

Satıcı: Erenler Ticaret

23.455,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 23455.84
Hp Laserjet Mfp M236SDW Yazıcı, Baskı, Fotokopi, Tarama - Ahşap

Satıcı: TRENDYPAZARS

29.725,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 29725.04

HP LaserJet M236SDW Yazıcı Fiyat Geçmişi

HP LaserJet M236SDW Yazıcı Temel Özellikleri

29 sf/dk
150 sayfa
Var
Yok
Mobil Baskı:
Var

HP LaserJet M236SDW Yazıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BASKI ÖZELLİKLERİ

• Baskı Türü Siyah
• Azami Baskı Çözünürlüğü 600 x 600 px
• Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 297mm)
• Desteklenen Kağıt Türleri Düz Kağıt Etiket Karton Kartpostal Zarf
• İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 7 sn
• Baskı Hızı (Siyah) 29 sf/dk
• Fotoğraf Baskısı Yok
• Çift Taraflı Baskı Otomatik
• Kenarlıksız Baskı Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kartuş/Toner Tipi Toner
• Kartuş/Toner Sayısı 1 adet
• LCD Ekran Var
• LCD Ekran Özellikleri LCd Ekran (1.6 ınc)
• Wi-Fi Var
• Mobil Baskı Var
• Mobil Baskı Özellikleri Wi-Fi Direct Apple AirPrint HP Smart Uygulaması Mopria
• Ethernet Var
• Toplam Kağıt Girişi 150 sayfa
• İşlemci 500 mhz
• Bellek 64 mb
• İşletim Sistemi Desteği Windows Mac OS
• Diğer Özellikler Bluetooth USB 2.0

TARAMA & FOTOKOPİ

• Tarayıcı Var
• Tarama Alanı Letter (215 x 279mm)
• Tarayıcı Çözünürlüğü 600 dpi dpi
• ADF (Belge Besleme) Var
• ADF Kapasitesi 40 sayfa

TASARIM

• Genişlik 418 mm
• Derinlik 308 mm
• Yükseklik 294 mm
• Ağırlık 12.45 kg

HP LaserJet M236SDW Yazıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.